2010 MSTCA Campership Winners
JASMINE ABREU DRACUT H.S.
MERI ADSIT NEWBURYPORT H.S.
ARTURO ARMAS BLACKSTONE-MILLVILLE REGIONAL H.S.
ALEC ARMSTRONG MANSFIELD H.S.
SEAN AVERILL WALPOLE H.S.
ANDRW AVERILL WALPOLE H.S.
ABBY BAKER WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
MOLLY BARKER WEYMOUTH H.S.
KELLY BELKNAP PITTSFIELD H.S.
RICHARD BERDOS HOPEDALE H.S.
MATT BERLUTI MANSFIELD H.S.
NICK BIRD HOPEDALE H.S.
JULIE BLACKMORE HOLLISTON H.S.
YAROSLAV BORODENKO HOPEDALE H.S.
ALLISON BRADY WEYMOUTH H.S.
TYLER BRADY WOBURN MEMORIAL H.S.
RYAN BROWN SEEKONK H.S.
KATIE BURKE BRAINTREE H.S.
GIANNA CACCIATORE WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
KERRIN CARNEY DRACUT H.S.
SHANNON CARR NATICK H.S.
KYLE CELENTANO WALPOLE H.S.
ALEXIS COLE NEWBURYPORT H.S.
JOE COLE MANSFIELD H.S.
CHRISTOPHER CONLEY WALPOLE H.S.
JUSTIN CONNOLLY WALPOLE H.S.
KATIE CONNOLLY BRAINTREE H.S.
CATHERINE COOPER WOBURN MEMORIAL H.S.
RYAN CORRIGAN MANSFIELD H.S.
KRISTY COSGROVE SEEKONK H.S.
LIAM CREGAN NORTH READING H.S.
BRIAN CROWLEY LUDLOW H.S.
DANIEL CROWLEY LUDLOW H.S.
JESS CURRIER DENNIS-YARMOUTH REGIONAL H.S.
MADELINE CUTRONE NEWBURYPORT H.S.
JOSEPH DAY DIGHTON-REHOBOTH H.S.
KEVIN DELANEY WALPOLE H.S.
CHRISTINA DIVIRGILIO WALPOLE H.S.
MATT DORAN HOPEDALE H.S.
COURTNEY DOTTERWEICH GARDNER H.S.
KALEIGH DURKAN LEICESTER H.S.
CASEY EGAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
LAURIE FEMMEL NATICK H.S.
NOLAN FIELD WATERTOWN H.S.
ZACHARY FRAZIER MANSFIELD H.S.
EMILY GAGLIARDI SEEKONK H.S.
ERICA GAGNON ARCHBISHOP WILLIAMS H.S.
ANNIE GAGNON SEEKONK H.S.
KELLY GARRITY WOBURN MEMORIAL H.S.
MEGHAN GOTSELL WINCHESTER H.S.
SAM HAYES MANSFIELD H.S.
ANDREA HICKS WEYMOUTH H.S.
JENNIFER HOLLEY LUDLOW H.S.
ELLIE HOLMAN NATICK H.S.
DANIEL JEAN MANSFIELD H.S.
ELIZABETH JELLOE WALPOLE H.S.
MARY KACPROWICZ NATICK H.S.
BRIANNA KIMBALL NORTH ATTLEBORO H.S.
CLARA KING NOTRE DAME ACADEMY H.S.
KILEY KNOWLTON NEWBURYPORT H.S.
JEPHTE LAFUME CODMAN ACADEMY CHARTER SCHOOL H.S.
MADDY LANOIS HAMILTON WENHAM REGIONAL H.S.
BRIGETTE LAWTON WALPOLE H.S.
OLIVIA LEON NATICK H.S.
ALLEY LIVINGSTON BRAINTREE H.S.
JOCELYN LYDON WALPOLE H.S.
GRACE LYNCH WALPOLE H.S.
HAO MACH WOBURN MEMORIAL H.S.
EILEEN MACKINTIRE WEYMOUTH H.S.
CHRIS MANNING HOPEDALE H.S.
PAUL MANNING HOPEDALE H.S.
AARON MAURAIS HOPEDALE H.S.
PAUL MAURAIS HOPEDALE H.S.
LAURA MCBRIDE NORTH READING H.S.
KARA MCCORMACK WOBURN MEMORIAL H.S.
ANNIE McELANEY NATICK H.S.
JOHN McGOWAN HOPEDALE H.S.
MICHAEL MCKEON WOBURN MEMORIAL H.S.
JOHN McKEON ABINGTON H.S.
RYAN MCKINNON MANSFIELD H.S.
JENNIFER McSHANE NATICK H.S.
JULIANNE MCSHANE NOTRE DAME ACADEMY H.S.
KALEY MIENTKIEWICZ WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
LEE MILNE DOVER-SHERBORN H.S.
BRENDAN MULLEN SEEKONK H.S.
ROSS MUNGEAM DOUGLAS H.S.
COURTNEY MUNGEAM DOUGLAS H.S.
BRADEN MUNGEAM DOUGLAS H.S.
ANDY MYSLIWIEC HOLLISTON H.S.
EMILY NEWMAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
KEVIN O'BRIEN BISHOP FEEHAN H.S.
ADAM OSOWSKI MANSFIELD H.S.
VICTORIA PALMATIER HOLLISTON H.S.
ALEXANDRA PICATELLI DRACUT H.S.
JENNIFER PISARIK CHELMSFORD H.S.
DEVYN PRYOR DARTMOUTH H.S.
BRYAN QUITADAMO AUBURN H.S.
ANDREW RILEY NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
NICHOLAS RIZZO HOPEDALE H.S.
EVIE RODGERSON GARDNER H.S.
MARK ROLLFS NORTH READING H.S.
KATHRYN RUSSO WALPOLE H.S.
PATRICK RYAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
JENNIFER SALIT SEEKONK H.S.
SHIVONNE SCHOFIELD MARTHA'S VINEYARD REGIONAL H.S.
DEIRDRE SIMME STOUGHTON H.S.
MICHAEL SKELLY NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
EMILY SMITH NOTRE DAME ACADEMY H.S.
RACHEL SPENCER SEEKONK H.S.
ANNA SPENCER SEEKONK H.S.
KAYLA SPRINGFORD DRACUT H.S.
SAMANTHA STEIN BRAINTREE H.S.
EMILEE STEVENS WEYMOUTH H.S.
TYLER SULLIVAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
KYLE SULLIVAN WOBURN MEMORIAL H.S.
ALEX TAMBURELLO AMESBURY H.S.
ANTHONY TANDY HOPEDALE H.S.
ALLISON TAU HOLLISTON H.S.
ANALIZA TAVARES WEYMOUTH H.S.
ALYSSA TAYLOR SEEKONK H.S.
JOE TERRANOVA MELROSE H.S.
JULIE TEVENAN WEYMOUTH H.S.
MATTHEW THURSTON HOPEDALE H.S.
GEORGE TYROS GARDNER H.S.
JON VANDERHAMM FITCHBURG H.S.
TAYLOR WAGGETT BRAINTREE H.S.
ELIZABETH WARD NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
DAVID WIANS WALPOLE H.S.
SAM WILLIS MALDEN CATHOLIC H.S.