2011 CAMPERSHIP RECIPIENTS - ALPHABETICAL
ANDREW AVERILL WALPOLE H.S.
SEAN AVERILL WALPOLE H.S.
ABBY BAKER WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
RACHAEL BAKER WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
RACHAEL BARRY WALPOLE H.S.
MATTHEW BEDARD HOPEDALE H.S.
ANDREW BERARDINELLI WALPOLE H.S.
RICHARD BERDOS HOPEDALE H.S.
MICHAEL BODDEN SHREWSBURY H.S.
YAROSLAV BORODENKO HOPEDALE H.S.
DEVIN BRADY WOBURN MEMORIAL H.S.
ROSS BUBLY WALPOLE H.S.
GIANNA CACCIATORE WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
CHRISTIAN CAPALBO SHREWSBURY H.S.
CAITLYN CARAMELLO REVERE H.S.
RYAN CARELLI SHREWSBURY H.S.
KYLE CELENTANO WALPOLE H.S.
ALEXIS COLE NEWBURYPORT H.S.
CHRISTOPHER CONLEY WALPOLE H.S.
PATRICK CONNELL WALPOLE H.S.
JUSTIN CONNOLLY WALPOLE H.S.
RYAN CONNOLLY WOBURN MEMORIAL H.S.
CATHERINE COOPER WOBURN MEMORIAL H.S.
KAYLA CORCORAN LUNENBURG H.S.
THOMAS CORCORAN WALPOLE H.S.
RYAN CORRIGAN MANSFIELD H.S.
KRISTEN COYNE WALPOLE H.S.
DYLAN CROWLEY WOBURN MEMORIAL H.S.
JESS CURRIER DENNIS-YARMOUTH REGIONAL H.S.
NICOLE D'ANDREA WALPOLE H.S.
KEVIN DELANEY WALPOLE H.S.
KANE DiMASCO-SCOTT REVERE H.S.
MAGGIE DIPLATZI REVERE H.S.
ANTHONY DIVIRGILIO WALPOLE H.S.
MATT DORAN HOPEDALE H.S.
LEE DROWN DENNIS-YARMOUTH REGIONAL H.S.
KALEIGH DURKAN SHEPARD HILL REGIONAL H.S.
CASEY EGAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
PATRICK FINNEGAN HOPEDALE H.S.
MICHAEL FITZPATRICK REVERE H.S.
ELIJAH FOSSAS SHEPARD HILL REGIONAL H.S.
ALEX FRASER WALPOLE H.S.
ALISON FREEMAN LUNENBURG H.S.
DANIEL FULTON SEEKONK H.S.
ANNIE GAGNON SEEKONK H.S.
CASEY GANSHIRT WALPOLE H.S.
ZACHARY GANSHIRT WALPOLE H.S.
KELLY GARRITY WOBURN MEMORIAL H.S.
SHANNON GAY WOBURN MEMORIAL H.S.
CONNOR GODFREY WALPOLE H.S.
CASSIDY GRACE MARLBOROUGH H.S.
GRIGORIY GRESSEL BROOKLINE H.S.
JOSEPH GRIDER HOPEDALE H.S.
LINDSAY GURSKA REVERE H.S.
EMILY GUYON HOPEDALE H.S.
AMANDA HENSON BARNSTABLE H.S.
BENJAMIN HENSON BARNSTABLE H.S.
SEAN HERLIHY WALPOLE H.S.
RYAN HEVEY SHREWSBURY H.S.
CAROLINE HINDLE SEEKONK H.S.
HOLLY JOHNSTON HOPEDALE H.S.
RACHAEL KLEI HOPEDALE H.S.
REBECCA KLEI HOPEDALE H.S.
KILEY KNOWLTON NEWBURYPORT H.S.
MARIA LANGENHORST WALPOLE H.S.
WILLIAM LEE WOBURN MEMORIAL H.S.
TIM LEGG BISHOP FEEHAN H.S.
HAO MACH WOBURN MEMORIAL H.S.
JENNIFER MARKHAM LUNENBURG H.S.
JIMMY MARTIN WALPOLE H.S.
KARA MCCORMACK WOBURN MEMORIAL H.S.
ALISON McGOURTY WALPOLE H.S.
MIKE McKEON WOBURN MEMORIAL H.S.
AMANDA McMANUS WALPOLE H.S.
ANDREW MONTIJO SEEKONK H.S.
JEN MOORE HOPEDALE H.S.
KUNAL MUKHERJEE WOBURN MEMORIAL H.S.
SAM MUNHALL HOPEDALE H.S.
STEPHEN MUNZER SHREWSBURY H.S.
FRANKIE NARDELLI WALPOLE H.S.
MITCHELL NEGUS MANSFIELD H.S.
EMILY NEWMAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
DEIRDRE O'CONNOR WOBURN MEMORIAL H.S.
JORDAN O'DEA DENNIS-YARMOUTH REGIONAL H.S.
MICHAEL PALADINO WOBURN MEMORIAL H.S.
RHIANNON PYLE NEWBURYPORT H.S.
MARY REEDY WALPOLE H.S.
ANDREW RILEY NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
BRYAN ROCKWOOD WALPOLE H.S.
PATRICK RYAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
ZACHARY RYAN WOBURN MEMORIAL H.S.
JOE SANTO NEWBURYPORT H.S.
MADISON SHEA WALPOLE H.S.
DEIRDRE SIMMS STOUGHTON H.S.
ANDREW SINGLE WALPOLE H.S.
CHRISTOPHER SKELLY NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
MICHAEL SKELLY NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
THOMAS SPILLERS HOPEDALE H.S.
NATHAN STEPHANSKY WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
BRENDAN SULLIVAN FOXBORO H.S.
KYLE SULLIVAN WOBURN MEMORIAL H.S.
LEIGHA SULLIVAN WHITMAN-HANSON REGIONAL H.S.
DEREK TATA BLACKSTONE-MILLVILLE REGIONAL H.S.
MIKE VAN DER LINDEN WALPOLE H.S.
ELIZABETH WARD NORTH MIDDLESEX REGIONAL H.S.
RYAN WOLLENSAK HOPEDALE H.S.
MATT ZAMPI WALPOLE H.S.