Licensed to MSTCA - Championship Meet                     HY-TEK's Meet Manager
                       38th Girls' and 69th Boys' Annual                       
                            MSTCA RELAYS - Div. IV                             
               Bishop Fenwich High School - Peabody  - 4/28/2012               
                               Performance List                                
 
Event 25  Girls 4x100 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Amesbury High School  'A'                                    
  3  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  4  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  5  Ashland HS  'A'                                              
  6  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  7  Bellingham H.S.  'A'                                         
  8  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  9  Bishop Fenwick H.S.  'B'                                     
 10  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
 11  Carver High School  'A'                                      
 12  Dedham H.S.  'A'                                             
 13  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 14  East Bridgewater H.S.  'B'                                   
 15  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 16  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'B'                                
 17  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 18  Mashpee H.S.  'A'                                            
 19  Newburyport H.S.  'A'                                        
 20  North Reading H.S.  'A'                                      
 21  Norton H.S.  'A'                                             
 22  Norwell H.S.  'A'                                            
 23  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 24  Seekonk H.S.  'A'                                            
 25  Ursuline Academy  'A'                                        
 26  Ursuline Academy  'B'                                        
 27  Watertown High School  'A'                                   
 28  Watertown High School  'B'                                   
 29  Weston H.S.  'A'                                             
 30  Weston H.S.  'B'                                             
 
Event 28  Girls 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Amesbury High School  'A'                                    
  3  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  4  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  5  Ashland HS  'A'                                              
  6  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  7  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  8  Carver High School  'A'                                      
  9  Coyle-Cassidy-Taunton  'A'                                   
 10  Dedham H.S.  'A'                                             
 11  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 12  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 13  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'B'                                
 14  Mashpee H.S.  'A'                                            
 15  Newburyport H.S.  'A'                                        
 16  North Reading H.S.  'A'                                      
 17  North Reading H.S.  'B'                                      
 18  Norton H.S.  'A'                                             
 19  Norwell H.S.  'A'                                            
 20  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 21  Ursuline Academy  'A'                                        
 22  Ursuline Academy  'B'                                        
 23  Watertown High School  'A'                                   
 24  Watertown High School  'B'                                   
 25  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 30  Girls 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  3  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  4  Carver High School  'A'                                      
  5  Dedham H.S.  'A'                                             
  6  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  7  Fairhaven H.S.  'A'                                          
  8  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
  9  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 10  Newburyport H.S.  'A'                                        
 11  North Reading H.S.  'A'                                      
 12  Norwell H.S.  'A'                                            
 13  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 14  Ursuline Academy  'A'                                        
 15  Ursuline Academy  'B'                                        
 16  Watertown High School  'A'                                   
 17  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 27  Girls 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  3  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  4  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  5  Carver High School  'A'                                      
  6  Case HS - Swansea  'A'                                       
  7  Dedham H.S.  'A'                                             
  8  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  9  Fairhaven H.S.  'A'                                          
 10  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 11  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 12  Medway High School  'A'                                      
 13  Newburyport H.S.  'A'                                        
 14  North Reading H.S.  'A'                                      
 15  Norwell H.S.  'A'                                            
 16  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 17  Ursuline Academy  'A'                                        
 18  Ursuline Academy  'B'                                        
 19  Watertown High School  'A'                                   
 20  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 2  Girls 4x1600 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Amesbury High School  'A'                                    
  3  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  4  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  5  Carver High School  'A'                                      
  6  Dedham H.S.  'A'                                             
  7  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  8  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
  9  Medway High School  'A'                                      
 10  North Reading H.S.  'A'                                      
 11  Norwell H.S.  'A'                                            
 12  Ursuline Academy  'A'                                        
 13  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 26  Girls 1600 Sprint Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  3  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  4  Ashland HS  'A'                                              
  5  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  6  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  7  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  8  Carver High School  'A'                                      
  9  Case HS - Swansea  'A'                                       
 10  Dedham H.S.  'A'                                             
 11  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 12  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 13  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 14  Medway High School  'A'                                      
 15  Newburyport H.S.  'A'                                        
 16  North Reading H.S.  'A'                                      
 17  Norton H.S.  'A'                                             
 18  Norwell H.S.  'A'                                            
 19  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 20  Seekonk H.S.  'A'                                            
 21  Ursuline Academy  'A'                                        
 22  Ursuline Academy  'B'                                        
 23  Watertown High School  'A'                                   
 24  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 29  Girls Distance Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury High School  'A'                                    
  2  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  3  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  4  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  5  Bedford H.S.  'A'                                            
  6  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  7  Carver High School  'A'                                      
  8  Coyle-Cassidy-Taunton  'A'                                   
  9  Dedham H.S.  'A'                                             
 10  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 11  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 12  Medway High School  'A'                                      
 13  Newburyport H.S.  'A'                                        
 14  North Reading H.S.  'A'                                      
 15  Norwell H.S.  'A'                                            
 16  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 17  Seekonk H.S.  'A'                                            
 18  Ursuline Academy  'A'                                        
 19  Watertown High School  'A'                                   
 20  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 24  Girls 4x110 Meter Shuttle Hurdle
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad. Notre Dame-Tyngs  'A'                                  
  2  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  3  Carver High School  'A'                                      
  4  Dedham H.S.  'A'                                             
  5  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  6  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
  7  Newburyport H.S.  'A'                                        
  8  North Reading H.S.  'A'                                      
  9  North Reading H.S.  'B'                                      
 10  Norton H.S.  'A'                                             
 11  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 12  Seekonk H.S.  'A'                                            
 13  Ursuline Academy  'A'                                        
 
Event 3  Girls High Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad Notre Dame-Tyng, Girls      Ac.N.Dame TY                
  2  Arlington Catholic, Girls        Arlington Cath.             
  3  Card. Spellman, Girls            Card Spellman               
  4  Carver, Girls                    Carver                      
  5  Dedham, Girls                    Dedham                      
  6  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
  7  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
  8  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen                
  9  Mashpee, Girls                   Mashpee                     
 10  Newburyport, Girls               Newburyport                 
 11  North Reading, Girls             No. Reading                 
 12  Norton, Girls                    Norton                      
 13  Norwell, Girls                   Norwell                     
 14  Old Rochester, Girls             O.R.R.                      
 15  Ursuline, Girls                  Ursuline Aca                
 16  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 9  Girls Pole Vault
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad Notre Dame-Tyng, Girls      Ac.N.Dame TY                
  2  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen                
  3  North Reading, Girls             No. Reading                 
  4  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 4  Girls Long Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad Notre Dame-Tyng, Girls      Ac.N.Dame TY                
  2  Amesbury, Girls                  Amesbury HS                 
  3  Arch. Williams, Girls            Arch Willms                 
  4  Arlington Catholic, Girls        Arlington Cath.             
  5  Austin Prep, Girls               Austin Prep                 
  6  Bellingham, Girls                Bellingham                  
  7  Bishop Fenwick, Girls            Bishop Fenwick              
  8  Card. Spellman, Girls            Card Spellman               
  9  Carver, Girls                    Carver                      
 10  Case HS - Swansea, Girls         Case                        
 11  Dedham, Girls                    Dedham                      
 12  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
 13  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
 14  Martha's Vin., Girls             Martha's Vin.               
 15  Mashpee, Girls                   Mashpee                     
 16  Newburyport, Girls               Newburyport                 
 17  North Reading, Girls             No. Reading                 
 18  Norwell, Girls                   Norwell                     
 19  Old Rochester, Girls             O.R.R.                      
 20  Ursuline, Girls                  Ursuline Aca                
 21  Watertown, Girls                 Watertown HS                
 22  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 5  Girls Triple Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Girls                  Amesbury HS                 
  2  Arch. Williams, Girls            Arch Willms                 
  3  Austin Prep, Girls               Austin Prep                 
  4  Bishop Fenwick, Girls            Bishop Fenwick              
  5  Carver, Girls                    Carver                      
  6  Case HS - Swansea, Girls         Case                        
  7  Dedham, Girls                    Dedham                      
  8  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
  9  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
 10  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen                
 11  Martha's Vin., Girls             Martha's Vin.               
 12  Newburyport, Girls               Newburyport                 
 13  North Reading, Girls             No. Reading                 
 14  Norton, Girls                    Norton                      
 15  Norwell, Girls                   Norwell                     
 16  Old Rochester, Girls             O.R.R.                      
 17  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 8  Girls Shot Put
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad Notre Dame-Tyng, Girls      Ac.N.Dame TY                
  2  Amesbury, Girls                  Amesbury HS                 
  3  Bishop Fenwick, Girls            Bishop Fenwick              
  4  Card. Spellman, Girls            Card Spellman               
  5  Carver, Girls                    Carver                      
  6  Case HS - Swansea, Girls         Case                        
  7  Dedham, Girls                    Dedham                      
  8  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
  9  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen                
 10  Martha's Vin., Girls             Martha's Vin.               
 11  Medway, Girls                    Medway                      
 12  North Reading, Girls             No. Reading                 
 13  Norton, Girls                    Norton                      
 14  Norwell, Girls                   Norwell                     
 15  Old Rochester, Girls             O.R.R.                      
 16  Seekonk, Girls                   Seekonk                     
 17  Ursuline, Girls                  Ursuline Aca                
 18  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 6  Girls Discus Throw
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad Notre Dame-Tyng, Girls      Ac.N.Dame TY                
  2  Amesbury, Girls                  Amesbury HS                 
  3  Austin Prep, Girls               Austin Prep                 
  4  Card. Spellman, Girls            Card Spellman               
  5  Carver, Girls                    Carver                      
  6  Case HS - Swansea, Girls         Case                        
  7  Dedham, Girls                    Dedham                      
  8  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
  9  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
 10  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen                
 11  Martha's Vin., Girls             Martha's Vin.               
 12  Medway, Girls                    Medway                      
 13  Newburyport, Girls               Newburyport                 
 14  North Reading, Girls             No. Reading                 
 15  Norwell, Girls                   Norwell                     
 16  Old Rochester, Girls             O.R.R.                      
 17  Seekonk, Girls                   Seekonk                     
 18  Ursuline, Girls                  Ursuline Aca                
 19  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 7  Girls Javelin Throw
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad Notre Dame-Tyng, Girls      Ac.N.Dame TY                
  2  Amesbury, Girls                  Amesbury HS                 
  3  Austin Prep, Girls               Austin Prep                 
  4  Bishop Fenwick, Girls            Bishop Fenwick              
  5  Card. Spellman, Girls            Card Spellman               
  6  Carver, Girls                    Carver                      
  7  Case HS - Swansea, Girls         Case                        
  8  Coyle-Cassidy, Girls             Coyle-Cassidy               
  9  Dedham, Girls                    Dedham                      
 10  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
 11  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
 12  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen                
 13  Medway, Girls                    Medway                      
 14  Newburyport, Girls               Newburyport                 
 15  North Reading, Girls             No. Reading                 
 16  Norton, Girls                    Norton                      
 17  Norwell, Girls                   Norwell                     
 18  Old Rochester, Girls             O.R.R.                      
 19  Seekonk, Girls                   Seekonk                     
 20  Ursuline, Girls                  Ursuline Aca                
 21  Watertown, Girls                 Watertown HS                
 22  Weston, Girls                    Weston                      
 
Event 11  Boys 4x100 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury High School  'A'                                    
  2  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  3  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  4  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  5  Bellingham H.S.  'A'                                         
  6  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  7  Carver High School  'A'                                      
  8  Dedham H.S.  'A'                                             
  9  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 10  East Bridgewater H.S.  'B'                                   
 11  Fairhaven H.S.  'A'                                          
 12  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 13  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'B'                                
 14  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 15  Mashpee H.S.  'A'                                            
 16  Newburyport H.S.  'A'                                        
 17  Newburyport H.S.  'B'                                        
 18  North Reading H.S.  'A'                                      
 19  Norwell H.S.  'A'                                            
 20  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 21  Seekonk H.S.  'A'                                            
 22  Watertown High School  'A'                                   
 23  Weston H.S.  'A'                                             
 24  Weston H.S.  'B'                                             
 
Event 14  Boys 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury High School  'A'                                    
  2  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  3  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  4  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  5  Bedford H.S.  'A'                                            
  6  Bellingham H.S.  'A'                                         
  7  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  8  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  9  Carver High School  'A'                                      
 10  Dedham H.S.  'A'                                             
 11  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 12  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 13  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'B'                                
 14  Newburyport H.S.  'A'                                        
 15  North Reading H.S.  'A'                                      
 16  Norton H.S.  'A'                                             
 17  Norwell H.S.  'A'                                            
 18  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 19  Seekonk H.S.  'A'                                            
 20  Watertown High School  'A'                                   
 21  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 16  Boys 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  2  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  3  Ashland HS  'A'                                              
  4  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  5  Bedford H.S.  'A'                                            
  6  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  7  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  8  Carver High School  'A'                                      
  9  Dedham H.S.  'A'                                             
 10  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 11  Fairhaven H.S.  'A'                                          
 12  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 13  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 14  Newburyport H.S.  'A'                                        
 15  Norton H.S.  'A'                                             
 16  Norwell H.S.  'A'                                            
 17  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 18  Seekonk H.S.  'A'                                            
 19  Watertown High School  'A'                                   
 20  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 13  Boys 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  2  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  3  Bellingham H.S.  'A'                                         
  4  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  5  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  6  Carver High School  'A'                                      
  7  Dedham H.S.  'A'                                             
  8  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  9  Fairhaven H.S.  'A'                                          
 10  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 11  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'B'                                
 12  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 13  Medway High School  'A'                                      
 14  Newburyport H.S.  'A'                                        
 15  Newburyport H.S.  'B'                                        
 16  Norton H.S.  'A'                                             
 17  Norwell H.S.  'A'                                            
 18  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 19  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'B'                          
 20  Seekonk H.S.  'A'                                            
 21  Watertown High School  'A'                                   
 22  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 1  Boys 4x1600 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  2  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  3  Carver High School  'A'                                      
  4  Dedham H.S.  'A'                                             
  5  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  6  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
  7  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
  8  Newburyport H.S.  'A'                                        
  9  North Reading H.S.  'A'                                      
 10  Norton H.S.  'A'                                             
 11  Norwell H.S.  'A'                                            
 12  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 13  Seekonk H.S.  'A'                                            
 14  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 12  Boys 1600 Sprint Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury High School  'A'                                    
  2  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  3  Arlington Catholic H.S.  'A'                                 
  4  Ashland HS  'A'                                              
  5  Austin Prep - Reading  'A'                                   
  6  Bedford H.S.  'A'                                            
  7  Bellingham H.S.  'A'                                         
  8  Bishop Fenwick H.S.  'A'                                     
  9  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
 10  Carver High School  'A'                                      
 11  Dedham H.S.  'A'                                             
 12  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
 13  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 14  Martha's Vineyard Reg. H.S.  'A'                             
 15  Medway High School  'A'                                      
 16  North Reading H.S.  'A'                                      
 17  Norton H.S.  'A'                                             
 18  Norwell H.S.  'A'                                            
 19  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 20  Seekonk H.S.  'A'                                            
 21  Watertown High School  'A'                                   
 22  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 15  Boys Distance Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Archbishop Williams-Braintree  'A'                           
  2  Bedford H.S.  'A'                                            
  3  Bellingham H.S.  'A'                                         
  4  Card. Spellman HS - Brockton  'A'                            
  5  Carver High School  'A'                                      
  6  Coyle-Cassidy-Taunton  'A'                                   
  7  Dedham H.S.  'A'                                             
  8  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  9  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
 10  Medway High School  'A'                                      
 11  Newburyport H.S.  'A'                                        
 12  Norwell H.S.  'A'                                            
 13  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 14  Seekonk H.S.  'A'                                            
 15  Watertown High School  'A'                                   
 16  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 10  Boys 4x110 Meter Shuttle Hurdle
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury High School  'A'                                    
  2  Carver High School  'A'                                      
  3  Dedham H.S.  'A'                                             
  4  East Bridgewater H.S.  'A'                                   
  5  Hamilton-Wenham Reg H.S.  'A'                                
  6  Newburyport H.S.  'A'                                        
  7  Norton H.S.  'A'                                             
  8  Norwell H.S.  'A'                                            
  9  Old Rochester Reg-Mattapoisett  'A'                          
 10  Weston H.S.  'A'                                             
 
Event 17  Boys High Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Card. Spellman, Boys             Card Spellman               
  2  Carver, Boys                     Carver                      
  3  Dedham, Boys                     Dedham                      
  4  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  5  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
  6  Newburyport, Boys                Newburyport                 
  7  Norton, Boys                     Norton                      
  8  Old Rochester, Boys              O.R.R.                      
  9  Watertown, Boys                  Watertown HS                
 10  Weston, Boys                     Weston                      
 
Event 23  Boys Pole Vault
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Hamilton-Wenham, Boys            Hamilton-Wen                
  2  North Reading, Boys              No. Reading                 
  3  Weston, Boys                     Weston                      
  4  Weston, Boys - B                 Weston                      
 
Event 18  Boys Long Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury HS                 
  2  Arch. Williams, Boys             Arch Willms                 
  3  Arlington Catholic, Boys         Arlington Cath.             
  4  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  5  Card. Spellman, Boys             Card Spellman               
  6  Carver, Boys                     Carver                      
  7  Dedham, Boys                     Dedham                      
  8  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  9  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
 10  Hamilton-Wenham, Boys            Hamilton-Wen                
 11  Martha's Vin., Boys              Martha's Vin.               
 12  Mashpee, Boys                    Mashpee                     
 13  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 14  North Reading, Boys              No. Reading                 
 15  Norton, Boys                     Norton                      
 16  Norwell, Boys                    Norwell                     
 17  Old Rochester, Boys              O.R.R.                      
 18  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 19  Watertown, Boys                  Watertown HS                
 20  Weston, Boys                     Weston                      
 
Event 19  Boys Triple Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Arch. Williams, Boys             Arch Willms                 
  2  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  3  Bishop Fenwick, Boys             Bishop Fenwick              
  4  Card. Spellman, Boys             Card Spellman               
  5  Carver, Boys                     Carver                      
  6  Dedham, Boys                     Dedham                      
  7  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  8  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
  9  Hamilton-Wenham, Boys            Hamilton-Wen                
 10  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 11  North Reading, Boys              No. Reading                 
 12  Norton, Boys                     Norton                      
 13  Norwell, Boys                    Norwell                     
 14  Old Rochester, Boys              O.R.R.                      
 15  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 16  Watertown, Boys                  Watertown HS                
 17  Weston, Boys                     Weston                      
 
Event 22  Boys Shot Put
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury HS                 
  2  Arch. Williams, Boys             Arch Willms                 
  3  Austin Prep, Boys                Austin Prep                 
  4  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  5  Bishop Fenwick, Boys             Bishop Fenwick              
  6  Card. Spellman, Boys             Card Spellman               
  7  Carver, Boys                     Carver                      
  8  Dedham, Boys                     Dedham                      
  9  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
 10  Martha's Vin., Boys              Martha's Vin.               
 11  Medway, Boys                     Medway                      
 12  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 13  Norton, Boys                     Norton                      
 14  Norwell, Boys                    Norwell                     
 15  Old Rochester, Boys              O.R.R.                      
 16  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 17  Watertown, Boys                  Watertown HS                
 18  Weston, Boys                     Weston                      
 
Event 20  Boys Discus Throw
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury HS                 
  2  Arch. Williams, Boys             Arch Willms                 
  3  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  4  Bishop Fenwick, Boys             Bishop Fenwick              
  5  Card. Spellman, Boys             Card Spellman               
  6  Carver, Boys                     Carver                      
  7  Dedham, Boys                     Dedham                      
  8  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  9  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
 10  Hamilton-Wenham, Boys            Hamilton-Wen                
 11  Martha's Vin., Boys              Martha's Vin.               
 12  Medway, Boys                     Medway                      
 13  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 14  Norton, Boys                     Norton                      
 15  Norwell, Boys                    Norwell                     
 16  Old Rochester, Boys              O.R.R.                      
 17  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 18  Watertown, Boys                  Watertown HS                
 19  Weston, Boys                     Weston                      
 
Event 21  Boys Javelin Throw
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury HS                 
  2  Arch. Williams, Boys             Arch Willms                 
  3  Austin Prep, Boys                Austin Prep                 
  4  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  5  Bishop Fenwick, Boys             Bishop Fenwick              
  6  Card. Spellman, Boys             Card Spellman               
  7  Carver, Boys                     Carver                      
  8  Dedham, Boys                     Dedham                      
  9  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
 10  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
 11  Hamilton-Wenham, Boys            Hamilton-Wen                
 12  Martha's Vin., Boys              Martha's Vin.               
 13  Medway, Boys                     Medway                      
 14  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 15  North Reading, Boys              No. Reading                 
 16  Norton, Boys                     Norton                      
 17  Norwell, Boys                    Norwell                     
 18  Old Rochester, Boys              O.R.R.                      
 19  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 20  Watertown, Boys                  Watertown HS                
 21  Weston, Boys                     Weston