Licensed to First Time Out - Contractor License           Hy-Tek's Meet 
Manager
                    MIAA Indoor Track & Field Championships
                            Division I  - 2/16/2007
                     Reggie Lewis Track & Athletic Center
                                    Results

Event 1  Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Sullivan, Matt            SR ST. JOHN PREP             7.76q  3
  2 Starling, Nate            SR BRAINTREE                 7.89q  1
  3 Langton, Chris            SR ST. JOHN PREP             7.94q  2
  4 Monteiro, Anthony         JR LEOMINSTER                8.03q  1
  5 Brousseau, Ryan           SR LOWELL                    8.07q  2
  6 Powell, Andrew            JR ST. JOHN'S(S)             8.10q  1
  7 Guerrier, Jules           SR BROCKTON                  8.12q  2
  8 Thomas, Corey             SO BC HIGH                   8.19q  3
  9 Mussacio, Andrew          SR ACTON-BXBORO              8.25   3
10 Szoke, Nick               SR BILLERICA                 8.26   3
11 Tenure, Steve             SR LINCOLN-SUD               8.28   1
12 Driscoll, John            JR REVERE                    8.29   2
13 Wang, Bryant              JR LINCOLN-SUD               8.33   3
14 Maniscalco, Steven        SR XAVERIAN                  8.35   1
15 Kayima, Joel              SR MALDEN                    8.36   1
16 Zubowski, Dylan           SR WEYMOUTH                  8.40   2
17 Maldonado, Rolando        JR SOMERVILLE                8.42   2
18 Hanratty, Liam            SR BC HIGH                   8.44   3
19 Gaye, Dulu                JR PEABODY                   8.46   2
20 Pontes, Cameron           JR BMC DURFEE                8.47   1
21 Chitro, Matt              JR ST. JOHN PREP             8.54   1
22 Kofos, Monthe             SR ST. JOHN'S(S)             8.60   3
23 Williams, Marcus          SR DOHERTY-WORC              9.06   3
24 Pereira, Jeff             SO NORTH QUINCY              9.17   2

Event 1  Boys 55 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Sullivan, Matt            SR ST. JOHN PREP             7.64    10
  2 Langton, Chris            SR ST. JOHN PREP             7.74     8
  3 Monteiro, Anthony         JR LEOMINSTER                7.88     6
  4 Brousseau, Ryan           SR LOWELL                    7.97     4
  5 Starling, Nate            SR BRAINTREE                 7.99     2
  6 Guerrier, Jules           SR BROCKTON                  8.00     1
  7 Powell, Andrew            JR ST. JOHN'S(S)             8.01
  8 Thomas, Corey             SO BC HIGH                   8.06

Event 2  Boys 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Walker, Darius            SR LEXINGTON                 6.52q  4
  2 Williams, Datrion         SO MADISON PARK              6.53q  3
  3 Bennett, Michael          JR BROOKLINE                 6.60q  2
  4 Velez, Darius             SR CAMBRIDGE                 6.61q  1
  5 McConnel, Christopher     FR ANDOVER                   6.64q  1
  6 Hall, Shareiff            JR BROCKTON                  6.68q  2
  7 Thibodeaux, Marquis       SR BROCKTON                  6.73q  3
  8 Early, Peter              SR HAVERHILL                 6.73q  1
  9 Forbes, Gordon            SR NEWTON NORTH              6.76   3
10 Quezada, John             SR ST. JOHN PREP             6.77   4
11 Marinakis, Nick           JR ST. JOHN PREP             6.78   3
12 Huth, James               JR NEWTON SO                 6.79   1
13 Watson, Andre             SR BRAINTREE                 6.80   3
14 Ye, Stanley               JR ACTON-BXBORO              6.82   4
15 Lamisere, Hymlaire        JR NEWTON NORTH              6.83   4
16 Bryan, Jamal              SR WALTHAM                   6.85   4
16 Agawa, Senyo              SO NEWTON SO                 6.85   2
18 Chmielinski, Luke         SR XAVERIAN                  6.87   1
19 Burton, Greg              SR BMC DURFEE                6.88   2
20 Wilson, Brendon           JR FALMOUTH                  6.88   2
21 Claude, Johnson           SR METHUEN                   6.89   4
22 Veras, Thiomar            JR METHUEN                   6.89   3
23 Kfoury, Steve             SR ST. JOHN PREP             6.94   3
24 Mack, Allen               SO AMHERST-PELH              6.98   1
25 Gelati, Chas              SR FALMOUTH                  7.00   4
26 Beremian, Mike            SO DOHERTY-WORC              7.06   4
27 Tumuna, Alex              JR DOHERTY-WORC              7.20   2

Event 2  Boys 55 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Walker, Darius            SR LEXINGTON                 6.41    10
  2 Williams, Datrion         SO MADISON PARK              6.51     8
  3 Bennett, Michael          JR BROOKLINE                 6.62     6
  4 Velez, Darius             SR CAMBRIDGE                 6.63     4
  5 McConnel, Christopher     FR ANDOVER                   6.68     2
  6 Thibodeaux, Marquis       SR BROCKTON                  6.69     1
  7 Hall, Shareiff            JR BROCKTON                  6.72
  8 Early, Peter              SR HAVERHILL                 6.75

Event 3  Boys 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Paschal, Meikle           SR LEXINGTON                35.27q  6
  2 Jones, Mike               SR NEW BEDFORD              35.87q  1
  3 Gulino, Matt              SR ATTLEBORO                36.02q  3
  4 Rose, Jeff                JR NEW BEDFORD              36.21q  2
  5 Colantouno, Nick          SR LINCOLN-SUD              36.27q  7
  6 Gobbi, Corey              SR HAVERHILL                36.71q  4
  7 Brady, Shawn              SR CHELMSFORD               36.77q  5
  8 Alakel, Nick              JR BC HIGH                  36.86q  3
  9 Guerrier, Jimm            JR BROCKTON                 36.88q  1
10 Sparks, Jesse             JR CAMBRIDGE                37.08q  2
11 Tabak, Nick               JR WEYMOUTH                 37.12q  6
12 Hohmann, Matt             SR WEYMOUTH                 37.19q  4
13 Murphy, John              SO ACTON-BXBORO             37.38   7
14 Tucker, Tony              SR BOS ENGLISH              37.52   5
15 O'Neill, Connor           JR ST. JOHN'S(S)            37.59   3
16 Gendron, Donnie           SR LOWELL                   37.61   1
17 Rice, Peter               JR BOSTON LATIN             37.68   4
18 Jean-Jacques, Dordy       JR SOMERVILLE               37.70   7
19 Lind, Peter               SR BRAINTREE                37.71   4
20 Mensah, Felix             SO LOWELL                   37.73   4
21 Creeden, Kevin            JR ST. JOHN PREP            37.75   6
22 Turner, Jermont           JR MADISON PARK             37.78   5
23 David, Ricardo            JR SOMERVILLE               37.83   7
24 Solomon, Christopher      JR XAVERIAN                 37.85   6
25 Brown, Frank              JR EAST BOSTON              37.93   5
26 Marchessault, Scott       SR ST. JOHN PREP            37.94   1
27 Kleeman, Sean             JR LINCOLN-SUD              37.99   2
28 Morette, Kyle             JR ST. JOHN'S(S)            38.10   5
29 Renschler, Nick           SR WESTFIELD                38.11   2
30 Grubel, Chris             SR LEOMINSTER               38.16   1
31 Tayo, Seun                SR MADISON PARK             38.30   2
32 Kupovykh, Georgiy         JR NEWTON SO                38.32   3
33 Gentles, Anthony          SO LOWELL                   38.43   3
34 Lopes, Jordan             SO BMC DURFEE               38.58   5
35 Zorokong, Joseph          SR LOWELL                   38.67   3
36 Madden, Dan               SO BC HIGH                  38.70   1
37 Singer-Clark, Tyler       FR FALMOUTH                 38.78   6
38 Obasan, Mike              SR EAST BOSTON              39.58   6
39 Evans, Dan                SR ST. JOHN'S(S)            39.62   4
40 Gomes, Derek              JR PEABODY                  39.78   7
-- Turnbull, Brian           SR BARNSTABLE                 DNF   2

Event 3  Boys 300 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Paschal, Meikle           SR LEXINGTON                35.13   2   10
  2 Colantouno, Nick          SR LINCOLN-SUD              35.91   1    8
  3 Gulino, Matt              SR ATTLEBORO                35.93   2    6
  4 Rose, Jeff                JR NEW BEDFORD              36.06   2    4
  5 Jones, Mike               SR NEW BEDFORD              36.12   2    2
  6 Gobbi, Corey              SR HAVERHILL                36.40   1    1
  7 Brady, Shawn              SR CHELMSFORD               36.86   1
  8 Alakel, Nick              JR BC HIGH                  36.98   1

Event 4  Boys 600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fitzgerald, Taylor        SR XAVERIAN               1:22.99   4   10
  2 Prior, Tim                SR ST. JOHN PREP          1:23.45   4    8
  3 Lach, Alex                SR LEXINGTON              1:23.63   4    6
  4 Mitchell, Sean            JR ST. JOHN'S(S)          1:24.16   3    4
  5 Schwartz, Dan             SR LINCOLN-SUD            1:24.22   3    2
  6 Buckley, Ryan             JR CHELMSFORD             1:24.24   4    1
  7 Miller, Robert            SR WESTFIELD              1:24.92   3
  8 Gomes, Michael            JR BROCKTON               1:25.27   3
  9 Morales, Robert           SR BROCKTON               1:25.36   4
10 Scarry, Dan               SR SOMERVILLE             1:25.72   3
11 Pelletier, James          SR ATTLEBORO              1:26.18   4
12 Lowe, David               SR ACTON-BXBORO           1:26.65   3
13 Brewin, William           SR MALDEN CATH            1:27.11   2
14 Dougherty, Colin          SR LOWELL                 1:27.16   2
15 DeLisca, Lineker          JR BROCKTON               1:27.53   2
16 Fogerty, Matt             SO BILLERICA              1:27.82   1
17 Cutting, Ben              JR LINCOLN-SUD            1:28.23   2
18 Correia, Jared            JR NEW BEDFORD            1:28.43   1
19 Prunier, Jeff             SR DOHERTY-WORC           1:28.98   1
20 Lockhart, Michael         FR XAVERIAN               1:29.00   1
21 Gross, Steven             SR WALTHAM                1:29.26   2
22 Hummel, Ben               JR DOHERTY-WORC           1:29.72   1

Event 5  Boys 1000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Amirault, Mark            SR XAVERIAN               2:27.24    10
  2 Fullerton, Patrick        SR HAVERHILL              2:28.39     8
  3 Longo, Bryan              SR LEXINGTON              2:29.10     6
  4 Stewart, Matthew          SR BROOKLINE              2:31.95     4
  5 Brousseau, Matt           SR ATTLEBORO              2:34.02     2
  6 Cazeau, Andy              SR CAMBRIDGE              2:34.11     1
  7 DiMeo, Anthony            SR MEDFORD                2:34.92
  8 Masse, Mike               SO ST. JOHN PREP          2:35.98
  9 DuBeau, James             JR BROCKTON               2:36.32
10 Rodriguez, Geoff          SR LEXINGTON              2:37.75
11 Conrad, Shawn             SR PEABODY                2:38.06
12 Mello, Dylan              JR NEW BEDFORD            2:38.92
13 Johnson, Cody             SR BILLERICA              2:40.16
14 Stack, Chris              SR BRAINTREE              2:40.52
15 Benjamin, Jack            JR ACTON-BXBORO           2:40.82
16 Kurgatt, Charles          JR BMC DURFEE             2:41.46
17 Perone, Frank             SR ANDOVER                2:42.44
18 Clark, Brian              JR ST. JOHN'S(S)          2:42.53
19 Weymouth, Tyler           SR METHUEN                2:44.46
20 Conrad, Ryan              SO PEABODY                2:44.78
21 Gonzalez, Adderly         SO LAWRENCE               2:44.88
22 Cunkleman, Nick           SR ACTON-BXBORO           2:45.14
23 Jewell, Carl              SR LINCOLN-SUD            2:46.69
24 Turner, Kevin             SO ST. JOHN'S(S)          2:51.88

Event 6  Boys 1 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Chris              JR CHELMSFORD             4:21.46    10
  2 Gibson, Robert            JR BROOKLINE              4:21.81     8
  3 Montrond, Carlos          JR BROCKTON               4:26.25     6
  4 Donovan, Sam              SR NEWTON SO              4:30.41     4
  5 Wang, Daniel              SR HAVERHILL              4:30.65     2
  6 Putzeys, Seb              JR NEWTON NORTH           4:31.91     1
  7 Grant, Dan                JR ACTON-BXBORO           4:33.39
  8 Robbins, Todd             SR ATTLEBORO              4:34.81
  9 Santos, Ethan             SO NEW BEDFORD            4:36.81
10 Higgins, Kyle             JR BRAINTREE              4:38.86
11 Lawrence, John            SO PEABODY                4:40.47
12 MacNeil, Noah             SR LINCOLN-SUD            4:41.75
13 Ortiz, Jose               SR METHUEN                4:42.14
14 Chevalier, Vinnie         SR CHELMSFORD             4:43.02
15 Hunt, Justin              SR WACHUSETT              4:43.34
16 Finch, Ben                SO NEWTON SO              4:43.83
17 Polito, Steve             JR DOHERTY-WORC           4:44.60
18 Kacher, Nick              SR WALTHAM                4:44.84
19 Abolfazli, Cameron        JR DOHERTY-WORC           4:45.10
20 Johnson, Patrick          SR ST. JOHN PREP          4:48.07
21 Leader, James             SR LEOMINSTER             4:49.68
22 Roche, Charles            SR MEDFORD                4:49.81
23 Herrick, Brett            SR ACTON-BXBORO           4:50.43
24 Brown, David              SR LEXINGTON              4:50.74
25 Jordan, Mark              SR WEYMOUTH               4:51.54
26 Linden, Alex              JR LINCOLN-SUD            4:53.22
27 Pope, Dan                 SR WEYMOUTH               4:54.84

Event 7  Boys 2 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gill, Kevin               SR BROCKTON               9:41.42    10
  2 Norton, Paul              SR AMHERST-PELH           9:42.95     8
  3 Anastos, Dan              SR PEABODY                9:45.13     6
  4 Ryan, Nick                SR CAMBRIDGE              9:45.36     4
  5 Shaw, Peter               SR ANDOVER                9:46.48     2
  6 Timberlake, Geovani       SR BROCKTON               9:48.17     1
  7 Lankow, Zack              SR ST. JOHN PREP          9:51.92
  8 Burnstein, Michael        JR BROOKLINE              9:54.11
  9 Eisenberg-Guyot, Jerzy    SR BROOKLINE              9:54.58
10 Amarasiriwardena, Gihan   SR AMHERST-PELH           9:54.87
11 Tyrrell, James            JR LINCOLN-SUD            9:59.19
12 Wood, Matt                JR WACHUSETT             10:01.64
13 Vance, James              SR NEWTON SO             10:02.97
14 Stillman, Andrew          SO XAVERIAN              10:05.26
15 Wortham, Andrew           SO NEWTON SO             10:08.33
16 Penney, Ethan             SO HAVERHILL             10:08.71
17 Santoro, Nick             SR ST. JOHN'S(S)         10:09.21
18 Gomes, Alex               JR PEABODY               10:10.07
19 Wilson, Greg              SR CHELMSFORD            10:11.25
20 Meyers, Craig             SR WEYMOUTH              10:11.97
21 Gonzalez, Carlos          SR LAWRENCE              10:15.86
22 Bergan, Chris             SR ST. JOHN'S(S)         10:22.51
23 Ripley, Joe               SR METHUEN               10:27.34

Event 8  Boys Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            
Points
=================================================================================
  1 Smith, David              SR NEWTON NORTH          54-06.25     16.61m   
10
  2 Bradley, Jake             SR BC HIGH               53-10.50     16.42m   
  8
  3 Graziosi, Jono            SR ATTLEBORO             52-05.50     15.98m   
  6
  4 Spieler, Kevin            SR ATTLEBORO             50-08.00     15.44m   
  4
  5 DiMeco, Rocco             SR WACHUSETT             49-07.25     15.11m   
  2
  6 Querusio, Jeff            SR SOMERVILLE            49-06.00     15.08m   
  1
  7 Berliant, Taylor          SR LINCOLN-SUD           49-04.50     15.04m
  8 Cruz, Kyle                JR HAVERHILL             48-07.50     14.82m
  9 Smith, Tim                SR BC HIGH               48-02.25     14.68m
10 Grande, Chris             SR NEW BEDFORD           48-02.00     14.68m
11 Chan, Marvin              SR NEWTON NORTH          47-09.00     14.55m
12 Santana, David            SR LOWELL                47-03.50     14.41m
13 Rosario, Miguel           JR HAVERHILL             47-00.50     14.33m
14 Anderson, Brett           SR XAVERIAN              46-07.75     14.21m
15 Cardew, Conor             SR ST. JOHN PREP         46-06.75     14.19m
16 Murphy, Michael           SO BC HIGH               45-05.50     13.85m
17 Natareno, David           SR ATTLEBORO             45-03.25     13.79m
18 Page, Joe                 SR NORTH QUINCY          44-06.50     13.57m
19 Hardy, Mark               SR WESTFIELD             44-00.25     13.41m
20 Marquis, Sean             JR HAVERHILL             43-03.25     13.18m
21 Treff, Joe                SR NEWTON SO             42-11.00     13.08m
22 Provost, Jeremy           SR CHELMSFORD            42-08.00     13.00m
23 Bombaugh, Sam             FR FALMOUTH              42-07.00     12.97m
24 Guzman, Nelson            SR LAWRENCE              42-03.00     12.87m
25 Long, Steve               JR NEWTON NORTH          41-09.00     12.72m
26 Sharp, Alex               JR BRIDGE-RAYN           41-07.25     12.68m
27 Donlan, Sean              SR ANDOVER               40-10.25     12.45m
28 Cabrera, Jorge            JR BMC DURFEE            40-08.25     12.40m
29 Rose, Lincoln             SR ST. JOHN PREP         40-08.00     12.39m
30 Dehulle, Andrew           SR ST. JOHN PREP         40-01.50     12.23m

Event 9  Boys High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            
Points
=================================================================================
  1 Paschal, Meikle           SR LEXINGTON              6-05.00      1.95m   
10
  2 Maddocks, Jordan          SR FRAMINGHAM            J6-05.00      1.95m   
  8
  3 Powell, Andrew            JR ST. JOHN'S(S)          6-03.00      1.90m   
  6
  4 Fitzgerald, Taylor        SR XAVERIAN               6-01.00      
1.85m2.33333
  4 Newberry, Bryron          JR NEW BEDFORD            6-01.00      
1.85m2.33333
  4 Thomas, Corey             SO BC HIGH                6-01.00      
1.85m2.33333
  7 Early, Peter              SR HAVERHILL             J6-01.00      1.85m
  8 Lippincott, Alex          JR BROOKLINE             J6-01.00      1.85m
  9 Everette, Aaron           SR FRAMINGHAM             5-11.00      1.80m
  9 Pruente, Brad             SR NEWTON SO              5-11.00      1.80m
11 Lowe, David               SR ACTON-BXBORO          J5-11.00      1.80m
11 Burrell, Zach             JR BMC DURFEE            J5-11.00      1.80m
11 Arsenault, Sam            SO NEWTON NORTH          J5-11.00      1.80m
-- Michel, Patrick           SR CAMBRIDGE                   NH
-- Scannell, Tim             SR WACHUSETT                   NH
-- Grant, Jack               SR ST. JOHN PREP               NH
-- Berlangieri, Mike         JR PEABODY                     NH
-- Brousseau, Ryan           SR LOWELL                      NH
-- Woghiren, Emmanuel        SR BC HIGH                     NH
-- Thomas, Ronnie            SO BMC DURFEE                  NH
-- Adams, Josh               SO CAMBRIDGE                   NH
-- Lai, Andrew               SR ACTON-BXBORO                NH

Event 10  Boys Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            
Points
=================================================================================
  1 Lark, Tommie              SR AMHERST-PELH          21-08.25      6.61m   
10
  2 Dean, Gregory             JR BROCKTON              21-08.00      6.60m   
  8
  3 Hall, Shareiff            JR BROCKTON              21-05.50      6.54m   
  6
  4 Womboldt, James           SR FALMOUTH              21-02.00      6.45m   
  4
  5 Thompson, Ben             SR XAVERIAN              20-11.00      6.37m   
  2
  6 Endres, James             SR WEYMOUTH              20-07.00      6.27m   
  1
  7 Tucker, Tony              SR BOS ENGLISH           20-05.50      6.23m
  8 Mills, Enoch              SO BOS ENGLISH           20-04.25      6.20m
  8 Walker, Darius            SR LEXINGTON             20-04.25      6.20m
10 Bao, Adam                 JR NEWTON NORTH          20-03.75      6.19m
11 Chang, Justin             SR LINCOLN-SUD           20-01.50      6.13m
12 MacDonald, Ross           FR NEWTON SO             20-00.50      6.10m
13 Costello, Santi           JR ANDOVER               20-00.00      6.09m
14 Centeio, Odair            SR BROCKTON              19-10.00      6.04m
15 Yuen, Greg                SR LINCOLN-SUD           19-09.50      6.03m
16 Montuna, Claude           SR CAMBRIDGE             19-05.75      5.93m
17 Bergson, Brendan          SR ST. JOHN PREP         19-04.75      5.91m
18 Forbes, Gordon            SR NEWTON NORTH          19-03.75      5.88m
19 Bryan, Jamal              SR WALTHAM               19-01.25      5.82m
20 Moreschi, Chris           JR PEABODY               19-00.50      5.80m
-- Rose, Jeff                JR NEW BEDFORD               FOUL

Event 11  Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 CAMBRIDGE RINDGE & LATIN                            1:32.44   5   10
  2 ST. JOHN'S PREP.- DANVERS                           1:32.52   5    8
  3 LOWELL HS                                           1:34.11   4    6
  4 ACTON-BOXBORO HS                                    1:34.60   4    4
  5 HAVERHILL HS                                        1:34.98   4    2
  6 XAVERIAN BROS.-WESTWOOD                             1:35.06   5    1
  7 BROCKTON HS                                         1:35.34   5
  8 FRAMINGHAM HS                                       1:36.50   3
  9 SOMERVILLE HS                                       1:36.91   4
10 METHUEN HS                                          1:37.01   1
11 BROOKLINE HS                                        1:37.02   3
12 FALMOUTH HS                                         1:37.14   2
13 ST. JOHN'S HS - SHREWSBURY                          1:37.25   2
14 ANDOVER HS                                          1:37.26   3
15 PEABODY VETERANS MEM. HS                            1:37.45   1
16 WEYMOUTH HS                                         1:37.47   4
17 LAWRENCE HS                                         1:37.62   1
18 LINCOLN-SUDBURY REGIONAL                            1:37.68   3
19 BRIDGEWATER-RAYNHAM REG.                            1:38.99   1
20 LEXINGTON HS                                        1:39.36   2
21 NORTH QUINCY HS                                     1:39.41   2
22 ATTLEBORO HS                                        1:40.55   2
23 WESTFIELD HS                                        1:40.79   3
24 DOHERTY HS - WORCESTER                              1:45.87   3
-- BOSTON ENGLISH HS                                        DQ   4
-- BILLERICA MEMORIAL HS                                    DQ   2
-- MADISON PARK/MCKINLEY-BOS                                DQ   5
-- BOSTON LATIN SCHOOL                                      DQ   1
-- BRAINTREE HS                                             DQ   1

Event 12  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 BROCKTON HS                                         8:06.25    10
  2 BROOKLINE HS                                        8:06.67     8
  3 XAVERIAN BROS.-WESTWOOD                             8:09.07     6
  4 ATTLEBORO HS                                        8:10.42     4
  5 PEABODY VETERANS MEM. HS                            8:14.98     2
  6 HAVERHILL HS                                        8:16.13     1
  7 TAUNTON HS                                          8:16.58
  8 METHUEN HS                                          8:17.20
  9 NEWTON SOUTH HS                                     8:17.76
10 ST. JOHN'S PREP.- DANVERS                           8:18.36
11 ST. JOHN'S HS - SHREWSBURY                          8:21.09
12 BILLERICA MEMORIAL HS                               8:27.74
13 ACTON-BOXBORO HS                                    8:36.66
14 DOHERTY HS - WORCESTER                              8:37.48
15 B.M.C.DURFEE HS - FALL RVR                          8:39.93
16 WACHUSETT REG HS - HOLDEN                           8:40.72
17 LINCOLN-SUDBURY REGIONAL                            8:41.53

Event 13  Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 LEXINGTON HS                                        3:24.67   5   10
  2 LINCOLN-SUDBURY REGIONAL                            3:29.91   5    8
  3 ST. JOHN'S PREP.- DANVERS                           3:30.09   5    6
  4 ST. JOHN'S HS - SHREWSBURY                          3:30.89   5    4
  5 METHUEN HS                                          3:31.55   4    2
  6 NEWTON NORTH HS                                     3:31.58   5    1
  7 LEOMINSTER HS                                       3:33.09   3
  8 NEWTON SOUTH HS                                     3:33.82   4
  9 BRAINTREE HS                                        3:37.04   2
10 ATTLEBORO HS                                        3:37.06   4
11 ANDOVER HS                                          3:37.30   3
12 NEW BEDFORD HS                                      3:37.94   3
13 XAVERIAN BROS.-WESTWOOD                             3:38.79   4
14 WESTFIELD HS                                        3:39.27   3
15 FRAMINGHAM HS                                       3:39.44   2
16 CAMBRIDGE RINDGE & LATIN                            3:39.61   4
17 WACHUSETT REG HS - HOLDEN                           3:39.96   1
18 LOWELL HS                                           3:40.09   2
19 MALDEN CATHOLIC HS                                  3:40.13   2
20 DOHERTY HS - WORCESTER                              3:41.05   3
21 HAVERHILL HS                                        3:41.51   4
22 BILLERICA MEMORIAL HS                               3:42.81   1
23 ACTON-BOXBORO HS                                    3:42.94   1
24 PEABODY VETERANS MEM. HS                            3:43.10   3
25 MEDFORD HS                                          3:45.01   1
26 BROOKLINE HS                                        3:46.52   2
-- BROCKTON HS                                             DNF   5

                    Men - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) LEXINGTON HS                52        2) BROCKTON HS                
43
    3) ST. JOHN'S PREP.- DANVERS   40        4) XAVERIAN BROS.-WESTWOOD    
31.33
    5) BROOKLINE HS                26        6) ATTLEBORO HS               
22
    7) CAMBRIDGE RINDGE & LATIN    19        8) Lincoln-Sudbury Regional   
18
    8) AMHERST-PELHAM REG HS       18       10) HAVERHILL HS               
14
   10) ST. JOHN'S HS - SHREWSBURY  14       12) NEWTON NORTH HS            
12
   13) CHELMSFORD HS               11       14) BOSTON COLLEGE HS - DORCH  
10.33
   15) LOWELL HS                   10       16) NEW BEDFORD HS              
8.33
   17) MADISON PARK/McKINLEY-BOS    8       17) FRAMINGHAM HS               
8
   17) PEABODY VETERANS MEM. HS     8       20) LEOMINSTER HS               
6
   21) ACTON-BOXBORO HS             4       21) FALMOUTH HS                 
4
   21) Newton South HS              4       21) ANDOVER HS                  
4
   25) WACHUSETT REG HS - HOLDEN    2       25) BRAINTREE HS                
2
   25) METHUEN HS                   2       28) SOMERVILLE HS               
1
   28) WEYMOUTH HS                  1