Licensed to MSTCA - Championship Meet                     HY-TEK's Meet Manager
                  MSTCA Boys & Girls Track & Field Elite Meet                  
                 Reggie Lewis Track & Athletic Center - Boston                 
                               Performance List                                
 
Event 1  Girls 55 Meter Dash Prelims
===============================================================================
 Trials: Fastest 8 advance to final.
 Meet Record:   7.10  1987        Jackie Smith, Randolph H.S.                  
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    654 Forbes, Carla                 JR Newton North           7.31 
  2     87 Robitaille, Briana            JR Attleboro              7.32 
  3    758 Reilly, Amanda                SO Notre Dame-HIng        7.38 
  4    431 Scott, Jessica                SO Hopkinton              7.39 
  5    737 Dempsey, Nkki                 SR Norwell                7.45 
  6    526 Chiusano, Briana              SR Mansfield              7.47 
  7   1049 Daniel, Carly                 SR Wellesley              7.47 
  8    496 Suon, Sima                    JR Lowell                 7.52 
  9   1046 Thames, Krayon'na             JR Wayland                7.52 
 10    623 Mitchell, Danielle            JR Natick                 7.54 
 11    126 Luongo, Tiffany               SR Bish. Feehan           7.54 
 12    988 Piccolo, Amy                  FR Ursuline Academy       7.56 
 13    523 Broyles, Abby                 FR Mansfield              7.62 
 14   1015 Malone, Patty                 SR Wakefield              7.63 
 15    576 Gustafson, Kristina           SO Medfield               7.64 
 16    613 Militano, Sarah               FR Nashoba                7.64 
 17    227 Tondre, Victoria              SR Canton                 7.65 
 18    467 Wheaton, Emmy                 JR Lexington              7.65 
 19    791 Walsh, Hannah                 JR Old Rocheste           7.67 
 20    684 Testa, Mary                   SR Newton South           7.67 
 21    215 Bernard, Anchella             JR Cambridge Ri           7.71 
 22    157 Okafor, Barbara               SR Boston Latin Aca       7.72 
 23     59 Soucy, Micaela                SO Andover                7.73 
 24    572 Ternullo, Courtney            SR Marshfield             7.73 
 
Event 5  Girls 300 Meter Dash
===============================================================================
 BOB McINTYRE MEMORIAL 300 Meters
 Finals only.
 Meet Record:  39.27  1/31/2011   Rebecca Robinson, Arlington                  
Meet (Yards):  34.40  1986        (=37.62) Tasha Downing, Boston Technical H.S.
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1     75 Robinson, Rebecca             SR Arlington             38.90 
  2    161 Moen, Wilhelmina              SR Boston Latin Sch      41.56 
  3     12 Jarostchuk, Maya              JR Acton-Boxboro         41.60 
  4   1071 Kee, Julia                    SR Weston                41.85 
  5    900 Hall, Dominque                SO Shrewsbury            41.92 
  6    697 Kroll, Samantha               SR North Attleboro       42.14 
  7    191 Neville, Milan                SR Brockton              42.26 
  8    662 Nadeau, Madison               JR Newton North          42.45 
  9    988 Piccolo, Amy                  FR Ursuline Academy      42.55 
 10     87 Robitaille, Briana            JR Attleboro             42.71 
 11    219 Halprin-Adams, Maya           FR Cambridge Ri          42.87 
 12    274 Cook, Arleigha                SR Dartmouth             42.90 
 13    762 Clark, Jane                   SO Notre Dame-Worc       42.95 
 14   1048 Broholm, Tessa                JR Wellesley             43.01 
 15   1023 McCarthy, Erin                SR Walpole               43.08 
 16   1026 Shea, Maddy                   JR Walpole               43.16 
 17    803 McKinsey, Kayla               SR Oliver Ames           43.23 
 18    513 Benson, Scout                 SR Lynnfield             43.24 
 19    532 Jones, Julia                  JR Mansfield             43.25 
 20    934 Spencer, Diamante             JR Springfield Cent      43.32 
 21    845 Mbengam, Anna                 SR Randolph              43.39 
 22    328 Doyle, Emily                  SR Duxbury               43.54 
 23      9 Faubert, Brianna              SO Acton-Boxboro         43.55 
 24    132 Silveira, Morgan              JR Bish. Feehan          43.63 
 
Event 7  Girls 600 Meter Run
===============================================================================
 Meet Record:  1:32.95  1/31/2011   Andrea Keklak, Lincoln-Sudbury H.S.        
Meet (Yards):  1:23.84  1987        (=1:31.69) Tasha Downing, Boston Technical 
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    618 Femmel, Laurie                SR Natick              1:36.03 
  2    740 Griffin, Danielle             SO Norwell             1:36.50 
  3   1101 Kimball, Jen                  JR Weymouth            1:38.00 
  4    369 Knous, Kendal                 SR Franklin            1:38.31 
  5    726 Toffoli, Mia                  JR Northampton         1:38.40 
  6   1088 Smith, Nora                   SR Westwood            1:38.47 
  7    266 Ritchie, Megan                SR Coyle & Cassidy     1:38.54 
  8    651 Bellerose, Meghan             JR Newton North        1:39.28 
  9   1022 Conti, Gina                   SO Walpole             1:39.52 
 10    945 Paul, Jade                    SR Stoughton           1:39.69 
 11    547 Tubridy, Maura                SR Marblehead          1:40.32 
 12    917 Lazaro, Kelsie                SR Somerset-Berkley    1:40.34 
 13    820 May, Sarah                    SR Peabody             1:40.76 
 14   1012 Williamson, Laura             SR Wachusett           1:40.86 
 15     86 Gulino, Elizabeth             FR Attleboro           1:40.96 
 16    989 Wolfe, Maddie                 JR Ursuline Academy    1:40.96 
 17    702 Sarkis, Nichole               SR North Attleboro     1:40.98 
 18    462 Isern, Camila                 JR Lexington           1:41.00 
 19     80 Daly, Hannah                  SR Ashland             1:41.34 
 20    195 Lipman, Alexia                SO Bromfield School    1:41.61 
 21    147 Morse, Emily                  SR Bishop Stang        1:42.14 
 22    961 Wilson, Melinda               JR Swampscott          1:42.24 
 23    881 Hoffman, Hannah               JR Scituate            1:42.34 
 24    535 Oldow, Maddie                 SO Mansfield           1:42.34 
 
Event 9  Girls 1000 Meter Run
===============================================================================
 Meet Record:  2:53.26  2/2/2002    Jen Perry, Framingham H.S.                 
   Co-Holder:  2:33.2h  1984        (=2:47.54) Kristin Seabury, Stoneham H.S.  
Meet (Yards):  2:33.2h  1982        (=2:47.54) Carolyn Mitchell, Needham H.S.  
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    834 Savage, Chelsea               SR Pembroke            3:01.14 
  2    364 Hagen, Lauren                 JR Franklin            3:04.70 
  3    875 Tropp, Mikhaela               SR Sandwich            3:05.00 
  4    253 Wood, Alli                    SO Chelmsford          3:06.00 
  5    997 Collins, Amy                  JR Wachusett           3:07.00 
  6    986 Grela, Meghan                 JR Ursuline Academy    3:07.10 
  7   1073 Pohl, Abigail                 JR Weston              3:07.13 
  8    427 Lodge, Melissa                SO Hopkinton           3:07.50 
  9    568 Hubbard, Jocelyn              SR Marshfield          3:07.89 
 10    582 Haq, Marwah                   SO Methuen             3:07.93 
 11    337 Bunker, Sarah                 JR Falmouth            3:09.00 
 12    553 Schwab, Maria                 JR Marian- Framingh    3:09.21 
 13     71 Saccoach, Sarah               JR Arch. Williams      3:09.40 
 14    905 Laramee, Brittany             JR Shrewsbury          3:09.60 
 15    989 Wolfe, Maddie                 JR Ursuline Academy    3:09.96 
 16    632 Armstrong, Hallie             JR Needham             3:10.37 
 17    756 O'Leary, Mollie               JR Notre Dame-HIng     3:10.73 
 18    540 Ferrucci, Paige               SO Marblehead          3:10.86 
 19    881 Hoffman, Hannah               JR Scituate            3:11.00 
 20    797 Grotz, Emily                  SR Oliver Ames         3:11.43 
 21   1080 Kitchen, Sam                  JR Westwood            3:11.70 
 22    236 Jowett, Lanie                 SR Central Cath Law    3:11.70 
 23     50 Mcphee, Meagan                JR Andover             3:12.24 
 24    500 Hyde, Ashley                  FR Lunenburg           3:12.80 
 
Event 11  Girls 1 Mile Run
===============================================================================
 NANCY BUGUEY MEMORIAL Mile
 Meet Record:  4:54.00  1981        Lisa Welsh, Peabody H.S.                   
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    825 Rocha, Catarina               JR Peabody             5:00.35 
  2    127 McNulty, Abby                 SO Bish. Feehan        5:11.40 
  3     51 Mullins, Maggie               SR Andover             5:15.00 
  4    286 O'Dea, Jordan                 JR Dennis-Yarmouth     5:15.10 
  5    911 Tiernan, Rebecca              SR Shrewsbury          5:18.00 
  6    129 Powell, Katie                 SR Bish. Feehan        5:18.91 
  7    760 Whitaker, Kelsey              SR Notre Dame-HIng     5:19.00 
  8    484 Allison, Bryanna              JR Lowell              5:19.57 
  9     15 Zambarano, Sierra             SR Acton-Boxboro       5:19.86 
 10    987 Griffin, Norah                SR Ursuline Academy    5:20.04 
 11    363 Giese, Alexandria             SR Franklin            5:21.32 
 12    349 Holmes, Liz                   FR Foxborough          5:21.82 
 13   1076 Walmsley, Charlotte           SR Weston              5:22.27 
 14    261 Ratcliffe, Megan              JR Concord-Carlisle    5:22.80 
 15    302 McBride, Tyanna               SR Doherty             5:24.51 
 16    544 Piela, Madeline               SR Marblehead          5:25.51 
 17    401 Twomey, Bridget               SR Haverhill           5:27.41 
 18    447 Wojcik, Stacey                SR King Philip         5:27.83 
 19     33 Shorter, Julia                SO Amesbury            5:27.93 
 20    221 Payne, Emma                   SR Cambridge Ri        5:28.00 
 21   1009 Sands, Colleen                SO Wachusett           5:28.06 
 22    400 Solimine, Jackie              JR Haverhill           5:28.80 
 23    110 Mahoney, Megan                SR Billerica           5:29.57 
 24    598 Capps, Renee                  SO Narragansett        5:29.80 
 
Event 13  Girls 2 Mile Run
===============================================================================
 MARGARET McNIFF MEMORIAL Two Mile
 Meet Record:  10:24.03  2/2/2002    Natasha Roetter, Lexington H.S.           
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1      7 Davis, Christine              JR Acton-Boxboro      11:31.40 
  2     36 Gould, Audrey                 SR Amherst-Pelh       11:32.32 
  3    492 Ndungu, Grace                 SR Lowell             11:37.33 
  4    874 Sivco, Tory                   SO Sandwich           11:38.79 
  5   1091 Barker, Molly                 JR Weymouth           11:39.00 
  6    597 Capps, Anna                   SO Narragansett       11:44.80 
  7    270 Dominick, Catalina            FR Danvers            11:45.00 
  8    611 McCormack, Kara               JR Nashoba            11:46.80 
  9   1069 Riggiero, Emily               JR Westford Academy   11:47.71 
 10   1009 Sands, Colleen                SO Wachusett          11:48.70 
 11    380 Dotterweich, Courtney         SR Gardner            11:49.00 
 12    257 Lawlor, Caitlin               SO Concord-Carlisle   11:50.91 
 13    799 Hickey, Shannon               SR Oliver Ames        11:53.00 
 14    551 Lagan, Sarah                  FR Marian- Framingh   11:53.51 
 15    247 Cooney, Kathryn               SR Chelmsford         11:53.77 
 16   1010 Skodis, Rebecca               SR Wachusett          11:54.20 
 17     83 Cuddeback, Shelby             JR Attleboro          11:54.80 
 18    919 McGinnis, Kelsey              JR Somerset-Berkley   11:55.52 
 19     35 Devoney, Mel                  JR Amherst-Pelh       11:56.85 
 20    620 McElaney, Annie               SR Natick             11:57.03 
 21    711 Bryson, Emily                 FR North Quincy       11:59.26 
 22    680 Laurence, Anna                SR Newton South       12:02.94 
 23    372 Stickles, Emily               SR Franklin           12:03.08 
 24    707 Guarnieri, Chapel             JR North Middlesex    12:03.34 
 
Event 3  Girls 55 Meter Hurdles Prelims
===============================================================================
 Trials: Fastest 8 advance to final.
 Meet Record:   8.02  1/31/2004   Tiana Riel, Hopkinton H.S.                   
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    187 Clerveaux, Vanessa            SR Brockton               8.22 
  2    528 Esposito, Jen                 SR Mansfield              8.29 
  3    929 Genard, Nicole                SR Somerville             8.39 
  4    669 Wong, Kayla                   SR Newton North           8.46 
  5    787 Saccone, Ally                 JR Old Rocheste           8.47 
  6   1095 Darling, Melissa              SR Weymouth               8.69 
  7    748 DiMare, Isabella              FR Notre Dame-HIng        8.72 
  8    811 Dawidczyk, Emily              JR Oxford                 8.74 
  9    529 Ferreira, Kelsey              SO Mansfield              8.88 
 10    706 Fanciullo, Andrea             SR North Middlesex        8.89 
 11    991 Cahill, Emily                 JR Uxbridge               8.92 
 12    942 Macomber, Alicia              SR Stoughton              8.94 
 13    590 Higgins, Andriana             SO Milton                 8.97 
 14      6 Craib, Savanna                JR Acton-Boxboro          8.97 
 15    190 Montiero, Patricia            JR Brockton               8.99 
 16    240 Marks, Ashleigh               SR Central Cath Law       9.00 
 17    588 Dempsey, Molly                JR Milton                 9.05 
 18    239 Mackey, Melissa               JR Central Cath Law       9.10 
 19    953 Krevosky, Ariele              SR Sutton                 9.14 
 20   1058 Bretta, Kim                   JR Westborough            9.14 
 21    530 Foley, Dana                   SR Mansfield              9.16 
 22    621 McGonagle, Kayley             SO Natick                 9.20 
 23   1021 Browne, Nicole                JR Walpole                9.21 
 24    723 Pascucci, Adrienne            JR Northampton            9.22 
 
Event 15  Girls 4x200 Meter Relay
===============================================================================
 Relay teams do NOT run on Saturday and only the accepted teams
 listed below will run in  the Elite Meet on Sunday.
 Meet Record:  1:43.65  1/31/2010   Boston Latin School, Boston Latin          
                        A Williams, E Rice, T Reid, M Brooks              
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Brockton                                             1:45.65 
  2  Andover                                              1:47.23 
  3  Natick                                               1:47.82 
  4  Notre Dame Academy-Hingham                           1:48.07 
  5  Newton North                                         1:48.29 
  6  Somerville                                           1:48.39 
  7  Mansfield                                            1:48.39 
  8  Shrewsbury                                           1:49.10 
  9  Old Rochester                                        1:49.14 
 10  North Attleborough                                   1:49.18 
 11  Norwell                                              1:49.57 
 12  Lowell                                               1:49.70 
 13  Randolph                                             1:49.81 
 14  Algonquin Reg.- Northboro                            1:50.00 
 15  Brookline                                            1:50.00 
 16  Weymouth                                             1:50.01 
 17  Watertown                                            1:50.03 
 18  Acton-Boxborough                                     1:50.40 
 19  Bishop Feehan-Attleboro                              1:50.80 
 20  Wachusett                                            1:50.81 
 21  Marshfield                                           1:51.00 
 22  Boston Latin School                                  1:52.04 
 23  Lexington                                            1:52.33 
 24  Boston Latin Academy                                 1:52.50 
 
Event 17  Girls 4x400 Meter Relay
===============================================================================
 Relay teams do NOT run on Saturday and only the accepted teams
 listed below will run in the Elite Meet on Sunday.
 Meet Record:  3:54.70  1983        Brookline H.S.                             
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Acton-Boxborough                                     4:06.08 
  2  Andover                                              4:10.47 
  3  Weymouth                                             4:11.00 
  4  Oliver Ames                                          4:11.35 
  5  Ursuline Academy                                     4:11.98 
  6  Notre Dame Academy-Hingham                           4:14.00 
  7  Northampton                                          4:14.66 
  8  Cambridge Rindge & Latin                             4:15.00 
  9  Marshfield                                           4:16.56 
 10  Dartmouth                                            4:17.17 
 11  Lowell                                               4:17.82 
 12  Billerica                                            4:19.00 
 13  Beverly                                              4:19.01 
 14  Apponequet                                           4:19.49 
 15  Lexington                                            4:19.65 
 16  Wachusett                                            4:20.52 
 17  Shrewsbury                                           4:20.72 
 18  Attleboro                                            4:20.77 
 19  Woburn                                               4:21.67 
 20  Notre Dame Academy-Worcester                         4:22.01 
 21  Stoughton                                            4:22.16 
 22  Somerset-Berkley                                     4:23.30 
 23  Brookline                                            4:24.85 
 24  Algonquin Reg.- Northboro                            4:26.00 
 
Event 19  Girls 4x800 Meter Relay
===============================================================================
 Relay teams do NOT run on Saturday and only the accepted teams
 listed below will run in the Elite Meet on Sunday.
 Meet Record:  9:34.82  2/3/2008    Lincoln-Sudbury                            
                        C. Authur, E. Hylton, J. Griffin, A. Keklak       
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Narragansett                                         9:35.40 
  2  Lunenburg                                            9:39.92 
  3  Weymouth                                             9:45.00 
  4  Franklin                                             9:46.78 
  5  Westwood                                             9:47.09 
  6  Oliver Ames                                          9:50.13 
  7  Newton South                                         9:52.33 
  8  Acton-Boxborough                                     9:52.49 
  9  Lexington                                            9:52.81 
 10  Haverhill                                            9:56.64 
 11  Bishop Feehan-Attleboro                              9:58.47 
 12  Swampscott                                          10:00.00 
 13  Algonquin Reg.- Northboro                           10:08.49 
 14  Chelmsford                                          10:10.00 
 15  Shrewsbury                                          10:12.32 
 16  Andover                                             10:12.34 
 17  Beverly                                             10:13.40 
 18  Notre Dame Academy-Worcester                        10:14.17 
 19  Marian- Framingham                                  10:16.24 
 20  Sandwich                                            10:18.00 
 21  Wachusett                                           10:20.00 
 22  Malden                                              10:20.88 
 23  Nashoba                                             10:23.03 
 24  Woburn                                              10:24.00 
 
Event 25  Girls High Jump
===============================================================================
 HOLLY YOUNG MEMORIAL High Jump
 Meet Record:   5-09  1988        (1.75m) Kyle Emery, Swampscott H.S.          
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    563 DiPietro, Ellen               SO Marshfield          5-06.00 
  2    338 Coker, Hadlee                 JR Falmouth            5-05.00 
  3    991 Cahill, Emily                 JR Uxbridge            5-05.00 
  4    997 Collins, Amy                  JR Wachusett           5-05.00 
  5    587 Savoie, Michelle              SR Milford             5-04.00 
  6    266 Ritchie, Megan                SR Coyle & Cassidy     5-04.00 
  7    745 Ringler, Danielle             SR Norwood             5-03.00 
  8    787 Saccone, Ally                 JR Old Rocheste        5-02.00 
  9      6 Craib, Savanna                JR Acton-Boxboro       5-02.00 
 10    925 Clark, Taija                  SO Somerville          5-02.00 
 11    438 Croke, Caitlyn                SR King Philip         5-02.00 
 12    577 Downey, Olivia                JR Melrose             5-02.00 
 13    727 Tompkins, Leah                JR Northampton         5-02.00 
 14   1112 Abraham, Carrie               JR Winchester          5-02.00 
 15    723 Pascucci, Adrienne            JR Northampton         5-01.75 
 16   1072 Lawrence, Kayla               JR Weston              5-01.00 
 17    619 Kearns, Krystal               JR Natick              5-01.00 
 18    935 Gaughan, Bridget              SR Stoneham            5-01.00 
 
Event 21  Girls Long Jump
===============================================================================
 Meet Record:  19-01  1/31/2011   Carla Forbes, Newton North H.S.              
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    654 Forbes, Carla                 JR Newton North       19-04.00 
  2   1095 Darling, Melissa              SR Weymouth           17-06.00 
  3    669 Wong, Kayla                   SR Newton North       17-04.00 
  4    737 Dempsey, Nkki                 SR Norwell            17-03.00 
  5    227 Tondre, Victoria              SR Canton             17-00.50 
  6   1049 Daniel, Carly                 SR Wellesley          16-11.00 
  7    587 Savoie, Michelle              SR Milford            16-10.00 
  8    929 Genard, Nicole                SR Somerville         16-09.00 
  9    689 Bennett, Sydney               JR North Attleboro    16-07.50 
 10    696 Johnson, Lauren               SR North Attleboro    16-07.50 
 11    431 Scott, Jessica                SO Hopkinton          16-07.50 
 12    740 Griffin, Danielle             SO Norwell            16-07.00 
 13    572 Ternullo, Courtney            SR Marshfield         16-06.50 
 14    341 Wombolt, Erin                 SR Falmouth           16-06.00 
 15    953 Krevosky, Ariele              SR Sutton             16-05.75 
 16   1038 Flores, Talia                 SR Watertown          16-05.50 
 17     87 Robitaille, Briana            JR Attleboro          16-05.00 
 18   1072 Lawrence, Kayla               JR Weston             16-04.50 
 19    166 Donahue, Mary                 SR Braintree          16-02.50 
 20    685 Visnick, Kyra                 JR Newton South       16-02.50 
 21    801 Kent, Kristy                  SR Oliver Ames        16-02.25 
 22   1112 Abraham, Carrie               JR Winchester         16-02.00 
 23    664 Prior, Kayla                  SR Newton North       16-01.00 
 24    742 Mayers, D'Anna                JR Norwell            16-00.00 
 25    530 Foley, Dana                   SR Mansfield          16-00.00 
 
Event 23  Girls Shot Put
===============================================================================
 Meet Record:  41-09.25  2/1/2009    Emmaline Berg, Holliston                  
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1    117 White, Stephanie              SR Billerica          39-08.25 
  2   1061 Palma, Naloti                 SR Westborough        37-11.50 
  3   1115 Vahey, Jackie                 JR Winchester         37-09.25 
  4    794 Daley, Laura                  SR Oliver Ames        37-07.00 
  5    689 Bennett, Sydney               JR North Attleboro    37-02.50 
  6    771 Thornton, Adrienne            SR O'Bryant           36-10.25 
  7   1014 Duffy, Jess                   SR Wakefield          36-07.00 
  8    515 Silva, Sabrina                JR Mahar Region       36-05.00 
  9    617 Carson, Hanna                 SR Natick             36-03.00 
 10    827 Zabala, Pamela                JR Peabody            36-02.50 
 11    859 Gilcoine, Nicole              JR Rockland           36-01.50 
 12    218 Davis, Brianna                SR Cambridge Ri       35-09.50 
 13    388 Burris, Jasmine               SR Greater New        35-07.00 
 14   1090 Amazan, Nostia                JR Weymouth           34-10.00 
 15    968 Malcolm, Melessa              SO Taunton            34-08.25 
 16    128 Parent, Stephanie             SR Bish. Feehan       34-04.50 
 17   1013 Bray, Elizabeth               SR Wakefield          34-04.00 
 18    923 Steele, Morgan                JR Somerset-Berkley   34-03.00 
 19    554 Fearing, Alexa                SR Marlborough        34-03.00 
 20    717 Murray, Emily                 SO North Reading      34-02.00 
 21    409 Brochu, Rachel                SR Holyoke            34-02.00 
 22    215 Bernard, Anchella             JR Cambridge Ri       33-11.00 
 23    443 Olsen, Andrea                 SO King Philip        33-10.00 
 24    584 Campbell, Siana               JR Milford            33-09.00 
 
Event 2  Boys 55 Meter Dash Prelims
===============================================================================
 RALPH COLSON MEMORIAL Dash
 Trials: Fastest 8 advance to final.
 Meet Record:   6.39  1990        Adam Williams, Brockton H.S.                 
   Co-Holder:   6.39  1993        Johan Jack, Lexington H.S.                   
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1   1988 Ruffin, Charles               SR King Philip            6.48 
  2    184 Silva, Valerio                SR Woburn                 6.59 
  3   2169 Ojukwu, John                  JR Nashoba                6.60 
  4   1998 Severino, Kelvin              SR Lawrence               6.61 
  5   1685 Brizard, Kevin                SR Brockton               6.62 
  6   2465 Couitt, Adam                  SO Somerset-Berkley       6.63 
  7   1730 Barnes, Darren                SR Cambridge Ri           6.63 
  8     93 Wallace, Kayshawn             SR Wayland                6.64 
  9   1536 Castle, Dalante               SR Amesbury               6.68 
 10   2060 George, Trent                 SR Mahar Region           6.70 
 11   1518 Willis, Akhiel                SR Acton-Boxboro          6.70 
 12   1757 West, Curtis                  SR Catholic Memoria       6.70 
 13   2471 Kaba, Lyndon                  SR Somerville             6.70 
 14     64 Hayes, PJ                     JR Walpole                6.71 
 15   2087 Kuras, Andrew                 SR Mansfield              6.71 
 16   2262 Lambert, Brandon              JR North Middlesex        6.72 
 17   1810 Thomas, John                  FR Danvers                6.73 
 18     35 Franson, Peder                SR Triton                 6.73 
 19   1655 Biggs, William                SO B. C. High             6.73 
 20     19 O'Connor, Neil                JR Taunton                6.74 
 21   1676 Chen, Kevin                   JR Boston Latin Sch       6.74 
 22   2326 Gaye, Nate                    SR Peabody                6.74 
 23   2176 Powers, Matt                  SR Natick                 6.74 
 24   1926 Aguiar, Matt                  SR Greater New            6.74 
 25   2455 Reynolds, Jay                 JR Shrewsbury             6.74 
 
Event 6  Boys 300 Meter Dash
===============================================================================
 BOB McINTYRE MEMORIAL 300 meters
 Finals only.
 Meet Record:  35.04  2/6/2006    Dave Lint, Foxborough H.S.                   
Meet (Yards):  30.78  1994        (=33.66)  Mike Ballard, Franklin H.S.        
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1   1751 Henry, Donovan                SR Catholic Memoria      35.34 
  2   2212 Lucken, Ryan                  JR Newton North          35.85 
  3   2334 Horn, Kris                    SR Pembroke              35.90 
  4   1636 Taylor, Matt                  SR Bish. Feehan          35.93 
  5   1886 Howard, Kiivone               JR Foxborough            36.00 
  6   2474 Rolim, Andre                  JR Somerville            36.06 
  7   2034 Brown, Gilberto               SR Lowell                36.10 
  8   2250 Jette, Alex                   JR North Attleboro       36.37 
  9   2391 Browne, Bryan                 SR St.John's Prep        36.40 
 10   1898 Lewis Jr, Bo                  SR Framingham            36.42 
 11   2228 Lopci, Marini                 JR Newton South          36.43 
 12   2134 Persons, Kevin                SR Melrose               36.47 
 13   2060 George, Trent                 SR Mahar Region          36.53 
 14   1698 Walker, Clarence              SR Brockton              36.66 
 15   1778 Brimely, Connor               JR Chelmsford            36.80 
 16    148 Mulcahy, Tyler                SR Weymouth              36.81 
 17   1586 Jarousky, Brandon             SR Attleboro             36.86 
 18   1850 Yiadom, Isaac                 SO Doherty               36.88 
 19   1841 Glover, Daniel                SR Doherty               36.90 
 20   1530 Kraft, Colin                  JR Algonquin             36.90 
 21    118 McKenney, Seamus              SR Westford Academy      36.93 
 22   1907 Donahue, Connor               SR Franklin              37.02 
 23     75 Miller, Tom                   FR Waltham               37.06 
 24   2193 Walsh, Kevin                  JR Needham               37.08 
 
Event 8  Boys 600 Meter Run
===============================================================================
 SCOTTY McFETTRIDGE MEMORIAL 600 meters
 Meet Record:  1:20.28  2/4/2001    Said Ahmed, English H.S.-Boston            
Meet (Yards):  1:10.43  1984        (=1:17.02) Mike Greene, Boston Coll. H.S.  
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1     77 PierreLouis, Nathan           SR Waltham             1:21.88 
  2   2246 Duquette, Dan                 SR North Attleboro     1:22.66 
  3   1513 Sommers, Brian                JR Acton-Boxboro       1:23.00 
  4   2084 Giffels, Kevin                SR Mansfield           1:24.60 
  5   1742 Huber, Cameron                SR Canton              1:24.79 
  6   1914 O'Donaghue, Paul              SR Franklin            1:24.84 
  7   2312 Gorham, Sean                  SR Oliver Ames         1:25.31 
  8   2337 Stafford, William             SO Pembroke            1:25.50 
  9   2143 Lilja, Stephen                SR Methuen             1:25.53 
 10   2110 Doherty, Brendan              JR Marshfield          1:25.62 
 11   2105 George, Marc                  SR Marian- Framingh    1:25.90 
 12   2086 King, Nick                    SR Mansfield           1:26.01 
 13   2328 Ingham, Nick                  SR Peabody             1:26.02 
 14     69 Rockwood, Bryan               SR Walpole             1:26.25 
 15     46 Frechette-McCall, Hayden      SR Wachusett           1:26.31 
 16   2358 Greenfield, JD                JR Reading             1:26.32 
 17   1900 Serugo, Lawrence              SR Framingham          1:26.33 
 18     58 Miksis, Jonathan              SR Wakefield           1:26.37 
 19   2021 Koenig, Anderson              SR Lincoln-Sudbury     1:26.50 
 20   1720 Kasirye, Gideon               SR Burlington          1:26.64 
 21   2073 Stone, Derrick                JR Malden Catholic     1:26.68 
 22   2236 Becker, Matthew               SR Nipmuc              1:26.72 
 23   1707 Shore, Max                    SR Brookline           1:26.83 
 24   2460 Nickerson, Jim                SR Silver Lake         1:26.90 
 
Event 10  Boys 1000 Meter Run
===============================================================================
 Meet Record:  2:27.80  2/1/2009    Omar Abdi, Charlestown                     
Meet (Yards):  2:13.20  1993        (=2:25.67) Kevin Murphy, Boston Coll. H.S. 
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1   2339 Vercollone, Joe               SR Pembroke            2:30.51 
  2   2112 Hubbard, Joel                 SR Marshfield          2:31.31 
  3   2276 Sullivan, Alexander           SR Northampton         2:32.10 
  4   2144 O'Donnell, Mike               JR Methuen             2:32.45 
  5   1609 Arsenault, Scott              JR Billerica           2:34.50 
  6   1548 Cooney, Ryan                  SR Andover             2:35.12 
  7   2036 Coppinger, Patrick            JR Lowell              2:35.30 
  8   1829 Nee, Sean                     SR Dennis-Yarmouth     2:35.32 
  9     63 Ganshirt, Zach                SR Walpole             2:35.68 
 10   1895 Groleau, Ben                  SR Framingham          2:35.69 
 11   2210 Keefe, Justin                 SR Newton North        2:36.00 
 12   1502 Cox, Tim                      JR Acton-Boxboro       2:36.00 
 13   1664 Newman, Dylan                 SR B. C. High          2:36.52 
 14   1966 Bolick, Timothy               JR Hopkinton           2:36.80 
 15   2305 Wyman, Mike                   SO Old Rocheste        2:39.06 
 16   2085 Haleudeth, Kham               SR Mansfield           2:40.14 
 17   2004 Cancre, Felix                 JR Lexington           2:40.18 
 18   2459 May, Bernard                  SR Silver Lake         2:40.30 
 19   2215 Montague, Gabe                SO Newton North        2:40.32 
 20   1795 Neill, Connor                 SR Concord-Carlisle    2:40.76 
 21   2332 Cunningham, Pat               JR Pembroke            2:41.00 
 22   1678 Ward, Mike                    JR Boston Latin Sch    2:41.01 
 23   1986 Machado, David                JR King Philip         2:41.22 
 24   1703 Fajnzylber, Jesse             JR Brookline           2:41.71 
 
Event 12  Boys 1 Mile Run
===============================================================================
 WILL CLONEY MEMORIAL Mile
 Meet Record:  4:17.52  2/6/2005    Chris Barnicle, Newton North H.S.          
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1    109 Robertson, Brendan            SR Westborough         4:22.39 
  2   1727 Taranto, David                SR Burlington          4:22.40 
  3   1785 Massey, Robert                SR Chelmsford          4:24.00 
  4   2049 McCarthy, Nathan              SR Lowell              4:25.20 
  5   2292 Wiggins, Owen                 JR Norwell             4:26.00 
  6   1889 Sullivan, Brendan             SR Foxborough          4:26.30 
  7   1545 Traester, James               SR Amherst-Pelh        4:26.54 
  8   1575 Stipp, Quintin                SR Arlington           4:27.27 
  9   1958 Hodgins, Cody                 SR Holyoke             4:27.70 
 10   2417 Allen, David                  SR Sandwich            4:28.00 
 11   2014 Barnes, Matt                  SR Lincoln-Sudbury     4:28.50 
 12   2336 Stafford, Christian           SO Pembroke            4:29.20 
 13   2033 Andujar, Alex                 SR Lowell              4:29.45 
 14   1625 Dodge, Henry                  JR Bish. Feehan        4:30.17 
 15   1709 Sternstein, Evan              SR Brookline           4:30.30 
 16   1700 Kronauer, Nickolas            SR Bromfield School    4:30.72 
 17   2047 Kalenoski, Mike               JR Lowell              4:31.02 
 18   1540 Coull, Jesse                  SR Amherst-Pelh        4:32.14 
 19   1634 Moschella, Rich               SR Bish. Feehan        4:33.14 
 20   1984 Gonser, Owen                  SO King Philip         4:33.32 
 21   2450 Dancy, Tobin                  SR Shrewsbury          4:34.34 
 22   2408 Smith, Jacob                  SR St.John's Prep      4:34.42 
 23   1747 Hegarty, Mark                 SR Cathedral-Sprfld    4:35.09 
 24   2383 Lucey, Connor                 SR St. John's-Shrew    4:36.00 
 25   1738 Suslovic, Will                SR Cambridge Ri        4:36.00 
 26   2428 Regan, David                  SR Sandwich            4:36.00 
 
Event 14  Boys 2 Mile Run
===============================================================================
 FRANK MOONEY Two Mile
 Meet Record:  9:06.94  1/17/1998   Andy Powell, Oliver Ames HS-N.Easton       
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1   1706 Perry, Mark                   SR Brookline           9:24.20 
  2   1708 Sisay, Chernet                SR Brookline           9:24.46 
  3   1515 Sullivan, James               SR Acton-Boxboro       9:29.76 
  4   2120 Thomas, Kevin                 SR Marshfield          9:31.09 
  5   2380 Green, Jonathan               JR St. John's-Shrew    9:33.89 
  6   2001 Adams, Nathaniel              JR Lexington           9:41.06 
  7   1626 Granfield, Evan               JR Bish. Feehan        9:41.30 
  8   1754 Muldoon, Dennis               SR Catholic Memoria    9:41.92 
  9    151 Parsley, Nolan                JR Weymouth            9:43.56 
 10   1574 McDonald-Meteer, Daniel       JR Arlington           9:44.11 
 11   2264 Ross, Jarret                  SR North Middlesex     9:44.82 
 12   2306 Beck, Drew                    SR Oliver Ames         9:48.12 
 13   2323 D'Amato, T.J.                 SR Peabody             9:51.30 
 14   1639 Wood, Mike                    SR Bish. Feehan        9:56.42 
 15    134 McLaughlin, Bobby             JR Westwood            9:56.66 
 16   2271 Coates-Finke, Sam             SR Northampton         9:56.93 
 17   1627 Hanley, Mike                  JR Bish. Feehan        9:57.76 
 18   2295 Friedman, David               SR Old Rocheste        9:58.43 
 19      3 Hale, Peter                   JR Swampscott          9:59.00 
 20   1857 Mungeam, Ross                 SR Douglas            10:01.00 
 21   2234 Shiu, Allen                   SO Newton South       10:02.11 
 22   2301 Pacheco, Nick                 JR Old Rocheste       10:03.36 
 23   2017 Daley, Conor                  SR Lincoln-Sudbury    10:04.00 
 24   2052 Torres, Ricardo               SR Lowell             10:06.50 
 
Event 4  Boys 55 Meter Hurdles Prelims
===============================================================================
 REGGIE POYAU MEMORIAL Hurdles
 Trials: Fastest 8 advance to final.
 Meet Record:   7.50  1998        Nick Piscitelli, Revere H.S.                 
           Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
  1   1877 Cross, Liam                   SR Falmouth               7.78 
  2    123 Sullivan, Brendan             SR Westford Academy       7.79 
  3   2230 Park, Jung                    JR Newton South           7.88 
  4   2476 Nowell, Perry                 SR Springfield Cent       7.89 
  5   2082 Ferreira, Brian               SR Mansfield              7.89 
  6   1525 Darmiento, Michael            SR Algonquin              7.89 
  7   1519 Zhou, Henry                   JR Acton-Boxboro          7.90 
  8   1977 Webster, Ryan                 SR Hopkinton              7.95 
  9   2034 Brown, Gilberto               SR Lowell                 7.97 
 10     65 McCarthy, Connor              JR Walpole                7.97 
 11   1791 Coy-Gooding, Jabari           SR Concord-Carlisle       8.00 
 12   1696 Monteiro, Jesse               SR Brockton               8.03 
 13   1623 Coulter, Dan                  SR Bish. Feehan           8.03 
 14   2172 Culkin, Andrew                SR Natick                 8.04 
 15   1927 Bailey, Simeon                JR Greater New            8.04 
 16   2102 Raimo, Nolan                  SR Marblehead             8.04 
 17   2327 Grube, Zachary                SR Peabody                8.05 
 18   1905 Wing, Jesse                   SR Framingham             8.09 
 19    125 Troy, John                    SR Westford Academy       8.11 
 20   1563 DeMoranville, Dylan           JR Apponequet             8.14 
 21     41 Conor, Justin                 SR Wachusett              8.14 
 22     66 Murtagh, Conor                SR Walpole                8.15 
 23     38 Stelline, Jake                SR Triton                 8.16 
 24   2016 Colello, Ben                  SO Lincoln-Sudbury        8.22 
 
Event 16  Boys 4x200 Meter Relay
===============================================================================
 Relay teams do NOT run on Saturday and only the accepted teams
 listed below will run in the Elite Meet on Sunday.
 Meet Record:  1:31.50  1/31/2010   Andover HS, Andover                        
                        M Vetere, C McConnell, K Stevens, A Osberne       
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Catholic Memorial- W Roxbury                         1:32.13 
  2  Acton-Boxborough                                     1:32.28 
  3  Chelmsford                                           1:32.39 
  4  Woburn                                               1:32.59 
  5  Waltham                                              1:33.00 
  6  Newton North                                         1:33.25 
  7  Newton South                                         1:33.52 
  8  Bishop Stang-Dartmouth                               1:33.60 
  9  Cambridge Rindge & Latin                             1:33.73 
 10  Peabody                                              1:34.10 
 11  Franklin                                             1:34.21 
 12  Xaverian Brothers                                    1:34.22 
 13  Reading                                              1:34.23 
 14  Dartmouth                                            1:34.29 
 15  Algonquin Reg.- Northboro                            1:34.49 
 16  Lawrence                                             1:34.50 
 17  Marblehead                                           1:34.67 
 18  Bishop Feehan-Attleboro                              1:34.80 
 19  Saint John's Prep-Danvers                            1:34.96 
 20  Hopkinton                                            1:35.00 
 21  Mansfield                                            1:35.06 
 22  Brockton                                             1:35.49 
 23  Boston College High School                           1:35.56 
 24  Somerset-Berkley                                     1:35.59 
 25  Hudson                                               1:37.50 
 
Event 18  Boys 4x400 Meter Relay
===============================================================================
 Relay teams do NOT run on Saturday and only the accepted teams
 listed below will run in the Elite Meet on Sunday.
 Meet Record:  3:23.51  2/3/2008    Woburn HS, Woburn                          
                        M. McDonough, D. Tobin, R. Bencheikh, B. Sullivan 
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Woburn                                               3:29.08 
  2  Algonquin Reg.- Northboro                            3:29.19 
  3  Framingham                                           3:30.01 
  4  Lowell                                               3:30.04 
  5  Bishop Feehan-Attleboro                              3:30.16 
  6  Reading                                              3:30.29 
  7  Mansfield                                            3:30.35 
  8  Marshfield                                           3:30.88 
  9  Attleboro                                            3:31.02 
 10  Boston College High School                           3:31.85 
 11  Acton-Boxborough                                     3:32.50 
 12  Newton North                                         3:33.00 
 13  Melrose                                              3:34.00 
 14  Methuen                                              3:34.63 
 15  Canton                                               3:36.20 
 16  Westford Academy                                     3:37.45 
 17  Oliver Ames                                          3:37.64 
 18  Malden Catholic                                      3:37.98 
 19  Saint John's Prep-Danvers                            3:38.00 
 20  Doherty                                              3:38.10 
 21  Wachusett                                            3:38.40 
 22  Saint John's HS- Shrewbury                           3:38.44 
 23  Wellesley                                            3:38.50 
 
Event 20  Boys 4x800 Meter Relay
===============================================================================
 Relay teams do NOT run on Saturday and only the accepted teams
 listed below will run in the Elite Meet on Sunday.
 Meet Record:  8:06.80  1993        Cambridge R & L, Cambridge R&L             
     School                                                  Seed           
===============================================================================
  1  Lowell                                               8:06.30 
  2  Brookline                                            8:06.52 
  3  Saint John's HS- Shrewbury                           8:14.03 
  4  Methuen                                              8:14.74 
  5  Andover                                              8:14.98 
  6  Franklin                                             8:17.34 
  7  Burlington                                           8:22.03 
  8  Mansfield                                            8:25.54 
  9  Oliver Ames                                          8:25.99 
 10  Sandwich                                             8:26.00 
 11  North Middlesex                                      8:26.58 
 12  Chelmsford                                           8:27.00 
 13  Acton-Boxborough                                     8:27.00 
 14  Somerville                                           8:27.33 
 15  Wellesley                                            8:27.59 
 16  Newton North                                         8:28.00 
 17  Woburn                                               8:28.45 
 18  Wachusett                                            8:30.12 
 19  Brockton                                             8:31.05 
 20  Revere                                               8:32.00 
 21  Bishop Feehan-Attleboro                              8:32.15 
 22  Reading                                              8:32.22 
 23  Westford Academy                                     8:34.39 
 
Event 26  Boys High Jump
===============================================================================
 GREG GONSALVES MEMORIAL High Jump
 Meet Record:  7-00.50  2/1/2009    Corey Thomas, BC High                      
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   2465 Couitt, Adam                  SO Somerset-Berkley    6-09.00 
  2   1883 Onikeku, Oluwatoni            SR Fitchburg           6-07.00 
  3   1947 McDowell, Chris               JR Hingham             6-07.00 
  4   1580 Cutler, Kevin                 SR Attleboro           6-06.25 
  5   2327 Grube, Zachary                SR Peabody             6-06.00 
  6   2405 Robinson, Deklan              SR St.John's Prep      6-06.00 
  7   2434 Kahrs, Jack                   JR Scituate            6-04.00 
  8   1725 Salvucci, Nick                SR Burlington          6-04.00 
  9   1927 Bailey, Simeon                JR Greater New         6-04.00 
 10   2361 Maney, Ryan                   JR Reading             6-03.00 
 11   1968 Corkum, Jeffery               SR Hopkinton           6-03.00 
 12   1893 Devlin, Jake                  SR Framingham          6-03.00 
 13   1523 Brilliant, Cameron            SR Algonquin           6-03.00 
 14   2431 Obiefana, Olisa               SR Saugus              6-02.00 
 15     38 Stelline, Jake                SR Triton              6-02.00 
 16   2049 McCarthy, Nathan              SR Lowell              6-02.00 
 17   1975 Ryan, John                    SR Hopkinton           6-02.00 
 18   2328 Ingham, Nick                  SR Peabody             6-02.00 
 19   2005 Finch, Daniel                 JR Lexington           6-01.00 
 20   1734 Guzman, Rafael                JR Cambridge Ri        6-01.00 
 21   2208 Fofana, Nick                  SO Newton North        6-01.00 
 
Event 22  Boys Long Jump
===============================================================================
 Meet Record:  23-00.25  1/17/1998   Mark Jellison, Reading                    
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   2431 Obiefana, Olisa               SR Saugus             21-11.00 
  2   1665 Nosamiefan, Yosa              SR B. C. High         21-10.00 
  3   2034 Brown, Gilberto               SR Lowell             21-10.00 
  4   1685 Brizard, Kevin                SR Brockton           21-07.00 
  5    189 Darrow, Kyle                  JR Xaverian Bro       21-05.50 
  6   1734 Guzman, Rafael                JR Cambridge Ri       21-03.00 
  7   1748 Bermant, David                SR Catholic Memoria   21-01.25 
  8    195 Pagliuca, Dana                JR Xaverian Bro       21-00.50 
  9   1513 Sommers, Brian                JR Acton-Boxboro      20-11.75 
 10   2463 Anderson, Steven              SR Somerset-Berkley   20-11.00 
 11   2196 Callander, Justin             SR New Bedford        20-11.00 
 12   2334 Horn, Kris                    SR Pembroke           20-10.00 
 13   1722 Muzembe, Takunda              SR Burlington         20-10.00 
 14   1983 Bowers, Matt                  JR King Philip        20-10.00 
 15   1988 Ruffin, Charles               SR King Philip        20-10.00 
 16   2102 Raimo, Nolan                  SR Marblehead         20-09.00 
 17     38 Stelline, Jake                SR Triton             20-09.00 
 18   2223 Elkorchi, Youssef             SR Newton South       20-05.50 
 19   2492 Hill, Mark                    SR Sutton             20-05.00 
 20   2118 Talanian, Ryan                SR Marshfield         20-05.00 
 21   1628 Lynch, Brendan                JR Bish. Feehan       20-04.00 
 22   1647 Pratt, Ian                    SR Bishop Stang       20-04.00 
 23   2329 Losanno, Bobby                SR Peabody            20-04.00 
 24   2087 Kuras, Andrew                 SR Mansfield          20-03.00 
 
Event 24  Boys Shot Put
===============================================================================
 JOE NAUGHTON MEMORIAL Shot Put
 Meet Record:  60-10  2000        Jeff Chakouian, Seekonk H.S.                 
           Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
  1   2213 Mayanja, Swardick             SR Newton North       56-02.50 
  2   2240 Beckwith, Eric                JR North Attleboro    54-10.00 
  3   1631 McMackin, Tim                 SR Bish. Feehan       53-07.50 
  4   2438 Robitaille, Nate              JR Seekonk            53-02.75 
  5   1807 Manson, Joseph                JR Danvers            51-01.00 
  6   1950 Chisholm, Cameron             SR Holliston          50-05.00 
  7     98 Griffin, Mason                SR Wellesley          50-04.00 
  8   1948 Sullivan, Brian               SR Hingham            50-02.00 
  9   2400 Johnson, Morgan               SR St.John's Prep     49-10.00 
 10   2209 Guang, Young                  SR Newton North       49-06.75 
 11   2045 Hoey, Colin                   JR Lowell             49-00.00 
 12   1522 Breen, Joseph                 JR Algonquin          48-04.00 
 13   2486 Alves, Brandon                SR Stoughton          48-03.00 
 14   2220 Whitham II, Leslie            JR Newton North       48-02.75 
 15   1680 White, Tyler                  SR Bourne             47-09.25 
 16   2468 Rebello, Nathan               JR Somerset-Berkley   47-05.00 
 17   2101 Plunkett, Danny               SR Marblehead         47-05.00 
 18   2406 Roy, David                    JR St.John's Prep     47-04.00 
 19   1937 Burrows, Dan                  JR Haverhill          47-04.00 
 20   1826 LaRoche, Reginald             SR Dedham             47-01.00 
 21   2377 Anger, Ryan                   SR St. John's-Shrew   47-01.00 
 22   1537 Mroz, Perry                   JR Amesbury           46-09.50 
 23   2371 Morales, Omar                 JR Revere             46-09.00 
 24   1862 Staub, Nick                   SR Dracut             46-06.25