Licensed to MSTCA - Contractor License HY-TEK's Meet Manager 1/10/2014 10:11 AM
                MSTCA James Kalperis Indoor Relays - 1/10/2014                 
                                  DIVISION 5                                   
                 Reggie Lewis Track & Athletic Center, Boston                  
                               Performance List                                
 
Event 13  Girls 4x50 Yard Relay Shuttle Dash
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'A'                            
  2  Amesbury  'A'                                                
  3  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  4  Bellingham  'A'                                              
  5  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  6  Douglas  'A'                                                 
  7  East Bridgewater  'A'                                        
  8  Fairhaven  'A'                                               
  9  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 10  Hamilton-Wenham Reg.  'B'                                    
 11  Hopedale  'A'                                                
 12  Ipswich  'A'                                                 
 13  Littleton  'A'                                               
 14  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 15  Marian-Framingham  'A'                                       
 16  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 17  Newburyport  'A'                                             
 18  North Reading  'A'                                           
 19  North Reading  'B'                                           
 20  Norwell  'A'                                                 
 21  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 22  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 23  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 24  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'B'                          
 25  Saint Peter-Marian - Worecter  'A'                           
 26  Seekonk  'A'                                                 
 27  Seekonk  'B'                                                 
 28  Sutton  'A'                                                  
 29  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 30  Uxbridge  'A'                                                
 31  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 3  Girls 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'A'                            
  2  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'B'                            
  3  Amesbury  'A'                                                
  4  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  5  Bellingham  'A'                                              
  6  Blackstone-Millville Reg.  'A'                               
  7  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  8  Coyle & Cassidy-Taunton  'A'                                 
  9  Coyle & Cassidy-Taunton  'B'                                 
 10  Douglas  'A'                                                 
 11  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
 12  East Bridgewater  'A'                                        
 13  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 14  Hamilton-Wenham Reg.  'B'                                    
 15  Hopedale  'A'                                                
 16  Ipswich  'A'                                                 
 17  Littleton  'A'                                               
 18  Lunenburg  'A'                                               
 19  Lunenburg  'B'                                               
 20  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 21  Marian-Framingham  'A'                                       
 22  Mashpee  'A'                                                 
 23  Murdock  'A'                                                 
 24  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 25  Newburyport  'A'                                             
 26  North Reading  'A'                                           
 27  North Reading  'B'                                           
 28  Norwell  'A'                                                 
 29  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 30  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 31  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 32  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'B'                          
 33  Saint Peter-Marian - Worecter  'A'                           
 34  Saugus  'A'                                                  
 35  Seekonk  'A'                                                 
 36  Seekonk  'B'                                                 
 37  Sutton  'A'                                                  
 38  Sutton  'B'                                                  
 39  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 40  Uxbridge  'A'                                                
 41  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 5  Girls 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'A'                            
  2  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'B'                            
  3  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  4  Bellingham  'A'                                              
  5  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  6  Coyle & Cassidy-Taunton  'A'                                 
  7  Douglas  'A'                                                 
  8  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
  9  East Bridgewater  'A'                                        
 10  Fairhaven  'A'                                               
 11  Hopedale  'A'                                                
 12  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 13  Ipswich  'A'                                                 
 14  Littleton  'A'                                               
 15  Lunenburg  'A'                                               
 16  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 17  Mashpee  'A'                                                 
 18  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 19  Newburyport  'A'                                             
 20  North Reading  'A'                                           
 21  Norwell  'A'                                                 
 22  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 23  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 24  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 25  Seekonk  'A'                                                 
 26  Seekonk  'B'                                                 
 27  Sutton  'A'                                                  
 28  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 29  Ursuline Academy-Dedham  'B'                                 
 30  Uxbridge  'A'                                                
 31  Uxbridge  'B'                                                
 32  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'A'                            
  2  Amesbury  'A'                                                
  3  Bourne  'A'                                                  
  4  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
  5  East Bridgewater  'A'                                        
  6  Fairhaven  'A'                                               
  7  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
  8  Hopedale  'A'                                                
  9  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 10  Ipswich  'A'                                                 
 11  Littleton  'A'                                               
 12  Lunenburg  'A'                                               
 13  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 14  Murdock  'A'                                                 
 15  Newburyport  'A'                                             
 16  Norwell  'A'                                                 
 17  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 18  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 19  Seekonk  'A'                                                 
 20  Sutton  'A'                                                  
 21  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 22  Uxbridge  'A'                                                
 23  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 7  Girls 1600 Sprint Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Acad of Notre Dame-Tyngsboro  'A'                            
  2  Amesbury  'A'                                                
  3  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  4  Bellingham  'A'                                              
  5  Blackstone-Millville Reg.  'A'                               
  6  Bourne  'A'                                                  
  7  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  8  Douglas  'A'                                                 
  9  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
 10  East Bridgewater  'A'                                        
 11  Fairhaven  'A'                                               
 12  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 13  Hamilton-Wenham Reg.  'B'                                    
 14  Ipswich  'A'                                                 
 15  Littleton  'A'                                               
 16  Lunenburg  'A'                                               
 17  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 18  Marian-Framingham  'A'                                       
 19  Mashpee  'A'                                                 
 20  Murdock  'A'                                                 
 21  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 22  Newburyport  'A'                                             
 23  North Reading  'A'                                           
 24  Norwell  'A'                                                 
 25  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 26  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 27  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 28  Saugus  'A'                                                  
 29  Seekonk  'A'                                                 
 30  Sutton  'A'                                                  
 31  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 32  Ursuline Academy-Dedham  'B'                                 
 33  Uxbridge  'A'                                                
 34  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 9  Girls Distance Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Ashland  'A'                                                 
  3  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  4  Douglas  'A'                                                 
  5  East Bridgewater  'A'                                        
  6  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
  7  Hopedale  'A'                                                
  8  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
  9  Ipswich  'A'                                                 
 10  Littleton  'A'                                               
 11  Lunenburg  'A'                                               
 12  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 13  Newburyport  'A'                                             
 14  Norwell  'A'                                                 
 15  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 16  Seekonk  'A'                                                 
 17  Sutton  'A'                                                  
 18  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 19  Uxbridge  'A'                                                
 20  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 11  Girls 4x50 Yard Shuttle Hurdle
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Bellingham  'A'                                              
  2  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  3  Coyle & Cassidy-Taunton  'A'                                 
  4  East Bridgewater  'A'                                        
  5  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
  6  Hamilton-Wenham Reg.  'B'                                    
  7  Hopedale  'A'                                                
  8  Ipswich  'A'                                                 
  9  Littleton  'A'                                               
 10  Lunenburg  'A'                                               
 11  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 12  Murdock  'A'                                                 
 13  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 14  Newburyport  'A'                                             
 15  North Reading  'A'                                           
 16  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 17  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 18  Seekonk  'A'                                                 
 19  Sutton  'A'                                                  
 20  Ursuline Academy-Dedham  'A'                                 
 21  Uxbridge  'A'                                                
 22  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 15  Girls High Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bellingham, Girls                Bellingham                  
  2  Bourne, Girls'                   Bourne                      
  3  Card. Spellman, Girls            Spellman                    
  4  Coyle Cassidy, Girls             Coyle & Cassidy             
  5  Douglas, Girls                   Douglas                     
  6  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
  7  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen.               
  8  Ipswich, Girls                   Ipswich                     
  9  Littleton, Girls                 Littleton                   
 10  Lunenburg, Girls                 Lunenburg                   
 11  Manchester-Essex, Girls          Manchester Esx              
 12  Narragansett, Girls              Narragansett                
 13  Norwell, Girls                   Norwell                     
 14  Old Rochester, Girls A           Old Rochester               
 15  Old Rochester, Girls B           Old Rochester               
 16  Saugus, Girls                    Saugus                      
 17  Seekonk, Girls                   Seekonk                     
 18  Sutton, girls                    Sutton                      
 19  Uxbridge, Girls                  Uxbridge                    
 
Event 17  Girls Long Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Girls                  Amesbury                    
  2  Bellingham, Girls                Bellingham                  
  3  Coyle Cassidy, Girls             Coyle & Cassidy             
  4  Douglas, Girls                   Douglas                     
  5  Dover-Sherborn, Girls            Dover-Sherborn              
  6  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
  7  Hopedale, Girls                  Hopedale                    
  8  Innovation Academy, Girls        Innovation                  
  9  Ipswich, Girls                   Ipswich                     
 10  Manchester-Essex, Girls          Manchester Esx              
 11  Murdock, Girls                   Murdock                     
 12  Newburyport, Girls               Newburyport                 
 13  North Reading, Girls             North Reading               
 14  Norwell, Girls                   Norwell                     
 15  Oakmont, Girls                   Oakmont Reg.                
 16  Old Rochester, Girls A           Old Rochester               
 17  Old Rochester, Girls B           Old Rochester               
 18  Seekonk, Girls                   Seekonk                     
 19  Sutton, girls                    Sutton                      
 20  Ursuline, Girls                  Ursuline Acad.              
 21  Uxbridge, Girls                  Uxbridge                    
 
Event 19  Girls Shot Put
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Acad. of Notre Dame, Girls       N.D.-Tyngsboro              
  2  Amesbury, Girls                  Amesbury                    
  3  Card. Spellman, Girls            Spellman                    
  4  Coyle Cassidy, Girls             Coyle & Cassidy             
  5  East Bridgewater, Girls          E. Bridgewater              
  6  Fairhaven, Girls                 Fairhaven                   
  7  Hamilton-Wenham, Girls           Hamilton-Wen.               
  8  Hopedale, Girls                  Hopedale                    
  9  Ipswich, Girls                   Ipswich                     
 10  Littleton, Girls                 Littleton                   
 11  Lunenburg, Girls                 Lunenburg                   
 12  Manchester-Essex, Girls          Manchester Esx              
 13  Marian, Girls                    Marian-Fram.                
 14  Murdock, Girls                   Murdock                     
 15  Narragansett, Girls              Narragansett                
 16  North Reading, Girls             North Reading               
 17  Norwell, Girls                   Norwell                     
 18  Old Rochester, Girls A           Old Rochester               
 19  Saugus, Girls                    Saugus                      
 20  Seekonk, Girls                   Seekonk                     
 21  Sutton, girls                    Sutton                      
 22  Ursuline, Girls                  Ursuline Acad.              
 23  Uxbridge, Girls                  Uxbridge                    
 24  West Bridgewater, Girls          W. Bridgewater              
 
Event 14  Boys 4x50 Yard Relay Shuttle Dash
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  3  Bellingham  'A'                                              
  4  Bellingham  'B'                                              
  5  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  6  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
  7  East Bridgewater  'A'                                        
  8  Fairhaven  'A'                                               
  9  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 10  Hamilton-Wenham Reg.  'B'                                    
 11  Hopedale  'A'                                                
 12  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 13  Ipswich  'A'                                                 
 14  Littleton  'A'                                               
 15  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 16  Murdock  'A'                                                 
 17  Newburyport  'A'                                             
 18  North Reading  'A'                                           
 19  North Reading  'B'                                           
 20  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 21  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 22  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 23  Saint Peter-Marian - Worecter  'A'                           
 24  Seekonk  'A'                                                 
 25  Sutton  'A'                                                  
 26  Uxbridge  'A'                                                
 
Event 4  Boys 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  3  Bellingham  'A'                                              
  4  Bellingham  'B'                                              
  5  Bourne  'A'                                                  
  6  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  7  Douglas  'A'                                                 
  8  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
  9  East Bridgewater  'A'                                        
 10  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 11  Hamilton-Wenham Reg.  'B'                                    
 12  Hopedale  'A'                                                
 13  Ipswich  'A'                                                 
 14  Littleton  'A'                                               
 15  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 16  Marian-Framingham  'A'                                       
 17  Murdock  'A'                                                 
 18  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 19  Newburyport  'A'                                             
 20  North Reading  'A'                                           
 21  North Reading  'B'                                           
 22  Norwell  'A'                                                 
 23  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 24  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 25  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 26  Saint Peter-Marian - Worecter  'A'                           
 27  Saugus  'A'                                                  
 28  Seekonk  'A'                                                 
 29  Sutton  'A'                                                  
 30  Uxbridge  'A'                                                
 31  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 6  Boys 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  2  Bellingham  'A'                                              
  3  Coyle & Cassidy-Taunton  'A'                                 
  4  Coyle & Cassidy-Taunton  'B'                                 
  5  Douglas  'A'                                                 
  6  East Bridgewater  'A'                                        
  7  Fairhaven  'A'                                               
  8  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
  9  Hopedale  'A'                                                
 10  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 11  Ipswich  'A'                                                 
 12  Littleton  'A'                                               
 13  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 14  Millis  'A'                                                  
 15  Murdock  'A'                                                 
 16  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 17  Newburyport  'A'                                             
 18  North Reading  'A'                                           
 19  Norwell  'A'                                                 
 20  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 21  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 22  Saint Peter-Marian - Worecter  'A'                           
 23  Seekonk  'A'                                                 
 24  Sutton  'A'                                                  
 25  Uxbridge  'A'                                                
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Bellingham  'A'                                              
  3  Blackstone-Millville Reg.  'A'                               
  4  Bourne  'A'                                                  
  5  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  6  Douglas  'A'                                                 
  7  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
  8  East Bridgewater  'A'                                        
  9  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 10  Hopedale  'A'                                                
 11  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 12  Ipswich  'A'                                                 
 13  Littleton  'A'                                               
 14  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 15  Murdock  'A'                                                 
 16  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 17  Newburyport  'A'                                             
 18  North Reading  'A'                                           
 19  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 20  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 21  Seekonk  'A'                                                 
 22  Sutton  'A'                                                  
 23  Uxbridge  'A'                                                
 
Event 8  Boys 1600 Sprint Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Arch. Williams-Braintree  'A'                                
  3  Ashland  'A'                                                 
  4  Bellingham  'A'                                              
  5  Bourne  'A'                                                  
  6  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  7  Coyle & Cassidy-Taunton  'A'                                 
  8  Douglas  'A'                                                 
  9  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
 10  East Bridgewater  'A'                                        
 11  Fairhaven  'A'                                               
 12  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 13  Ipswich  'A'                                                 
 14  Littleton  'A'                                               
 15  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 16  Marian-Framingham  'A'                                       
 17  Murdock  'A'                                                 
 18  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 19  Newburyport  'A'                                             
 20  North Reading  'A'                                           
 21  Norwell  'A'                                                 
 22  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 23  Oakmont Reg.-Ashburnham  'B'                                 
 24  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 25  Saugus  'A'                                                  
 26  Seekonk  'A'                                                 
 27  Sutton  'A'                                                  
 28  Uxbridge  'A'                                                
 29  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 10  Boys Distance Medley
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Ashland  'A'                                                 
  3  Bellingham  'A'                                              
  4  Blackstone-Millville Reg.  'A'                               
  5  Card.l Spellman-Brockton  'A'                                
  6  Coyle & Cassidy-Taunton  'A'                                 
  7  Douglas  'A'                                                 
  8  Dover-Sherborn Reg.  'A'                                     
  9  East Bridgewater  'A'                                        
 10  Hamilton-Wenham Reg.  'A'                                    
 11  Hopedale  'A'                                                
 12  Innovation Charter-Tyngsboro  'A'                            
 13  Ipswich  'A'                                                 
 14  Littleton  'A'                                               
 15  Manchester Essex-Reg.  'A'                                   
 16  Marian-Framingham  'A'                                       
 17  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
 18  Newburyport  'A'                                             
 19  Newburyport  'B'                                             
 20  North Reading  'A'                                           
 21  Norwell  'A'                                                 
 22  Oakmont Reg.-Ashburnham  'A'                                 
 23  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
 24  Saugus  'A'                                                  
 25  Seekonk  'A'                                                 
 26  Uxbridge  'A'                                                
 27  West Bridgewater  'A'                                        
 
Event 12  Boys 4x50 Yard Shuttle Hurdle
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Amesbury  'A'                                                
  2  Bellingham  'A'                                              
  3  East Bridgewater  'A'                                        
  4  Fairhaven  'A'                                               
  5  Ipswich  'A'                                                 
  6  Littleton  'A'                                               
  7  Narragansett Reg.-Baldwinville  'A'                          
  8  Old Rochester Reg.-Mattapoiset  'A'                          
  9  Sutton  'A'                                                  
 
Event 16  Boys High Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury                    
  2  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  3  Card. Spellman, Boys             Spellman                    
  4  Douglas, Boys                    Douglas                     
  5  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  6  Hamilton-Wenham, Boys            Hamilton-Wen.               
  7  Hopedale, Boys                   Hopedale                    
  8  Ipswich, Boys                    Ipswich                     
  9  Littleton, Boys                  Littleton                   
 10  Manchester-Essex, Boys           Manchester Esx              
 11  Millis, Boys                     Millis                      
 12  Narragansett, Boys               Narragansett                
 13  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 14  Old Rochester, Boys              Old Rochester               
 15  Sutton, boys                     Sutton                      
 
Event 18  Boys Long Jump
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury                    
  2  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  3  Coyle Cassidy, Boys              Coyle & Cassidy             
  4  Douglas, Boys                    Douglas                     
  5  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  6  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
  7  Hopedale, Boys                   Hopedale                    
  8  Ipswich, Boys                    Ipswich                     
  9  Littleton, Boys                  Littleton                   
 10  Manchester-Essex, Boys           Manchester Esx              
 11  Marian, Boys                     Marian-Fram.                
 12  Murdock, Boys                    Murdock                     
 13  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 14  North Reading, Boys              North Reading               
 15  Oakmont, Boys                    Oakmont Reg.                
 16  Old Rochester, Boys              Old Rochester               
 17  Saint Peter-Marian, Boys         St. Peter-Marian            
 18  Saugus, Boys                     Saugus                      
 19  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 20  Sutton, boys                     Sutton                      
 21  Uxbridge, Boys                   Uxbridge                    
 
Event 20  Boys Shot Put
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amesbury, Boys                   Amesbury                    
  2  Bellingham, Boys                 Bellingham                  
  3  Bourne, Boys'                    Bourne                      
  4  Card. Spellman, Boys             Spellman                    
  5  Coyle Cassidy, Boys              Coyle & Cassidy             
  6  Dover-Sherborn, Boys             Dover-Sherborn              
  7  East Bridgewater, Boys           E. Bridgewater              
  8  Fairhaven, Boys                  Fairhaven                   
  9  Hopedale, Boys                   Hopedale                    
 10  Innovation Academy, Boys         Innovation                  
 11  Ipswich, Boys                    Ipswich                     
 12  Littleton, Boys                  Littleton                   
 13  Manchester-Essex, Boys           Manchester Esx              
 14  Murdock, Boys                    Murdock                     
 15  Narragansett, Boys               Narragansett                
 16  Newburyport, Boys                Newburyport                 
 17  North Reading, Boys              North Reading               
 18  Oakmont, Boys                    Oakmont Reg.                
 19  Old Rochester, Boys              Old Rochester               
 20  Saint Peter-Marian, Boys         St. Peter-Marian            
 21  Seekonk, Boys                    Seekonk                     
 22  Sutton, boys                     Sutton                      
 23  Uxbridge, Boys                   Uxbridge                    
 24  West Bridgewater, Boys           W. Bridgewater